Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak typowych objawów ciąży

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KASIAB27



Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 12:18 pm    Temat postu: Brak typowych objawów ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem!
jestem 8/9 tc i nie miałam jak do tej pory typowych objawów ciąży oprócz bolących piersi, od czasu do czasu jakiś zachcianek, no czasem mnie zmóli ale bez wymiotów!! od kilku dni boli mnie wieczorem jak się położę poniżej krzyża i to tak , że nie mogę się podnieść a rano wszystko wraca do normy.
Pomóżcie czy te objawy są niepokojące?
Sama nie wiem co mam o tym myśleć .
Jak byłam na usg to było ok 6 tc dzidzia miała 4mm czy to jest adekwatne do wieku ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolinatomek17



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: koscierzyna
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 1:25 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie masz co sie martwic bo ja przechodzilam dwie ciaze i tez nie czulam zadnych objawow i nawet nie czulam sie abym byla w ciazy.A co do wielkosci malenstwa to bez obaw moim zdaniem roznie jest.Ja martwilam sie ty iz bylam w 7 tyg ciazy i mialo 6,5mm.WIEC GWARANTUJE CI ZE NIE MASZ ZADNYCH POWODOW DO ZMARTWIEN. PA Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KASIAB27



Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie właśnie wróciłam od gin.
okazało się z dzidzią wszystko ok ma już 19 mm Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez sie nic nie dzieje jestem w 7 tyg nawet nie czuje ze jestem w ciazy zadnych wymiotow, zachcianek itp na poczatku mialam tylko zgage i bol podbrzusza ale to normalne ze wszystko sie rozciaga, tez zapytalam poloznej czy ok ona stwierdzila zebym sie cieszyla:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to sie ciesz Razz tylko rodzic dzieci Razz skoro 0 objawow Smile chyba ze pojawia sie potem Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosiaczek84



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja jestem w 9 tyg no już prawie 10 za 2 dni i też zero objawów wczoraj byłam na USG dzidzia ma 2,5 cm i jest wszystko w porządku jak na razie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_e



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam podonie, obecnie jestem w 9/10 tc i objawy zanikają. Na początku, wrażliwa byłam na zapachy a piersi nie mogłam dotnąć, teraz objawy już prawie zanikły. Nie ukrywam, że się boję, z pierwszą ciążą mi się nie udało (mięśniak) a teraz to. Na USG 2 tyg. temu wyszło, że niby wszystko w porządku. Wy dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście ale i tak się boję. Następne USG dopiero 26.11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z objawami to jest różnie. Czasami zanikające typowe objawy sugerują,że sie coś zaczyna dziać ( choć to bardzo rzadko) a czasami po prostu przechodzą i tyle. Ja miałam od 9 do 13 tygodnia a później z dnia na dzień zniknęły wszystkie objawy. Spokojnie;) nie wsł----- się tak bardzo w organizm.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anulka_gr



Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochane babeczki, tydzień temu w poniedziałek miałam robione USG i okazało się, że jestem w 5 tygodniu ciąży. Widać było tylko niestety mały pęcherzyk - za wcześnie na coś więcej.... Ciążę potwierdził też test płytkowy (z apteki) i badanie krwi.
Dziwi mnie tylko to, że nie mam żadnych objawów ciąży - poza brakiem okresu..... Piersi miałam nabrzmiałe tylko ze dwa tygodnie (teraz już nie), nie mam mdłości ani żadnych zachcianek.... Boję się, że coś złego mogło się stać.... Do lekarza idę dopiero za dwa tygodnie, ale do tego czasu umrę ze strachu.... Czy któraś może mi podpowiedzieć czy wszystko jest normalne??
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

---Pisz proszę w odpowiednim dziale i temacie. Jesteś w ciąży a piszesz w dziale niepłodność ? Najpierw korzystaj z opcji "szukaj"---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KAMA26



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Południe
PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Anulka Smile
Ja podczas ciąży nie miałam żadnych jej objawów......
Prócz zatrzymania miesiączki Very Happy
Wszytko był ok a dzidzia zdrowa Smile

Ile kobiet, tyle objawów.....
Zresztą nikt nie powiedział, że objawy w ciąży TRZEBA mieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group