Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak rannych wzwodów po ćwiczeniach na powiększenie penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinek



Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 11:33 am    Temat postu: Brak rannych wzwodów po ćwiczeniach na powiększenie penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ok. pół roku temu wykonałem 2 razy ćwiczenie na powiększenie penisa, polegające na dość mocnym ściskaniu prącia. Robiłem to w pełnym wzwodzie i za drugim razem szybko ustał mi wzwód. Nic nie pękło, ani nie trzasło, po prostu straciłem szybko wzwód. Nic mnie nie bolało. Bardzo się wtedy się przestraszyłem, bo erekcja nie chciała wrócić. Po tym przez 2 tygodnie nie miałem w ogóle wzwodu, po czym zaczęło się stopniowo poprawiać.
Dziś jest raczej OK, chociaż kiedyś penis był bardziej czuły i trochę sztywniejszy.
Problem polega natomiast na braku (od tamtego czasu) erekcji porannych, są bardzo sporadyczne. W nocy jak się budzę, to czasem mam wzwód, ale rano, prawie wcale, może 2 razy w miesiącu. A czytałem, że zdrowy mężczyzna powinien go mieć. Co mam robić? Przy dziewczynie, o zaburzeniach nie ma mowy, może dawniej był jeszcze bardziej sztywniejszy i czuły, tylko brak tych rannych erekcji mnie martwi. Proszę o poradę. Dodam, że kiedyś było idealnie, ale się zepsuło.
Co mam z tym zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group