Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak przyjemności z samego stosunku ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 10:34 pm    Temat postu: Brak przyjemności z samego stosunku ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mój (nasz) problem polega na tym że podczas pieszczot moja partnerka odczuwa dużą przyjemność, natomiast sam stosunek nie daje jej satysfakcji,jesteśmy bardzo już wnerwieni przez to,z tego względu że oboje chcemy czerpać z sexu przyjemność, a podczas stosunku jakby jej wszystko "opadało", całe podniecenie, mój penis nie jest jakiś mały,myślę i czytam, ale to nic nie daje.. może ma ktoś jakiś pomysł czym to jest spowodowane? albo w jaki sposób pozbyć się tej przykrej sytuacji ?

p.s dodam że próbujemy już z 3 miesiące i nadal to samo, czasem odczuwa ból,a czasem zauważyłem że jak ją pieszczę dłonią to czasem wydziela się plamienie krwią..

p.s2 mówi że zawsze jest spięta mimo że chce się rozluźnić,wydaję mi się że to może być powód tego:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sadze ze oboje "Za bardzo chcecie" tzn za bardzo koncentrujecie sie na tym 'zeby bylo dobrzE" przez co cala "magia" znika....
Sprobojcie zadbac o atmosfere, moze napijcie sie winka na rozluznienie... i nie myslcie, poddajcie sie chwili...

Dodano po 42 sekundach:

Czasem "spontan" dobrze robi Wink - sprawdzone
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co do przyjemności z samego stosunku...

Trudno żeby odczuwała jakąś mega przyjemność z penetracji skoro pochwa nie jest zbyt unerwiona...I to jest całkiem normalne...

Musisz zadbać o inne pieszczoty w trakcie...

Co do bólu...Najprawdopodobniej wchodzisz w Nią zbyt głęboko / gwałtownie, pod niewłaściwym kątem lub zwyczajnie zbyt szybko...Jeśli nie jest wystarczająco nawilżona, to wtedy też boli...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
light



Dołączył: 10 Mar 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawilżona jest, bo zawsze sprawdzam i to bardzo nawilżona, a nie wpycham jej na chama tylko powoli i sprawdzam jak mogę najglebiej zeby nie odczuwala jakiegos dyskomfortu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przyjemnosci podczas seksu trzeba się po prostu nauczyc. czasami zdarza sie ze czlonek partnera jest taki ze nie sprawia przyjemnosci. Mialam kilku partnerow łozkowych i przede wszystkim od czlonka zalezy i od stopnia zazylosci z partnerem. Seks z milosci to najlepsze co moze byc Smile

kiedys potrzebowalam strasznie dlugiego stosunku, teraz wystarczy mi chwila Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sun



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie u wszystkich kobiet orgazm jest uzależniony od członka partnera. A co z tymi kobietami, które bez względu na to, nie mogą i tak osiagnąć przyjemności? Z reguły takie osoby cierpią na anorgazmię wcale o tym nie wiedząc. Myślę, że warto przejść się do seksuologa i poprosić o poradę w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 2:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co sie dzieje ale chyba moja ----- jakas smutna jest, czy ma depresje - nie wiem.
Juz wspominalam o tym. Moj problem nie mija. Dalej podczas pieszczot, gdy czuję ze się podniecam, tak jak zwykle mialam mega mokro - tak w momencie podniecania się moja pochwa dostaje bolesnego skurczu i jest sucho ;/ co się dzieje, moze cos niepokojącego w srodku? powinnam się wybrac do ginekologa?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fasolka mysle ze powinnas. tutaj nie ma lekarzy wiec nikt Ci za bardzo nie pomoze. umow sie na wizyte i bedziesz wiedziała ocb Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to byc powodem bardzo wysokiej prolaktyny?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam pojecia Sad a wczesniej nie miałas wysokiej?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group