Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak porannej erekcji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horonict92



Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 4:01 pm    Temat postu: Brak porannej erekcji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Utworzyłem nowy temat, choć pewnie ktoś już kiedyś poruszał ten temat, lub rzeczy z nim związane, jeśli tak zamiast odpowiedzi proszę o linki które pomogą mi jakoś.
Mianowicie chodzi mi o brak porannej erekcji, w sumie jakoś nie przykładałem do tego wagi, ale czytałem dziś, że u mężczyzn powinna ona mieć miejsce, a ja no cóż miewam ją ale rzadko. Zaczeło mnie to jednak niepokoić z racji tego, że mam nową partnerkę i zamierzamy rozpocząć współżycie i nie mam pojęcia czy brak porannej erekcji może mieć jakieś nieporzadane skutki w sprawach łóżkowych. Zastanawia mnie też czy jej brak może być spowodowany wieczorną mastrubacją dnia wcześniejszego.
W ciągu dnia zdarza się mieć niekontrolowane wzwody, czasem nawet bez wiekszego powodu, ale serio pojęcia nie mam czy te poranne mają wpływ na coś : )
Prosze was o odpowiedzi.
p.s Odnośnie wieku. Mam 21 lat.[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry!

Czy erekcje występują w ciągu dnia?

Jeżeli obserwujesz brak porannych erekcji, któremu towarzyszy także ich niewystępowanie w trakcie dnia, nawet w sytuacjach o charakterze erotycznym to może być to oznaką problemów psychologicznych lub fizycznych w twoim organizmie.

Czy poranna erekcja pojawia się rzadko czy nie pojawia się w ogóle? Sądzę, że warto żebyś skonsultował się z urologiem, który wykluczy ewentualne problemy z układem moczowo-płciowym.

Pamiętaj też, że wystąpienie porannej erekcji zależy od wielu czynników, chociażby jakości i długości snu, narażenia na stres, ilości składników mineralnych i witamin w organizmie oraz ogólnego stanu zdrowia, dlatego chwilowy brak porannego wzwodu nie zawsze musi wskazywać na poważne schorzenie, jednakże jeżeli sytuacja utrzymuje się dłuższy czas nie powinieneś tego bagatelizować.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Cze 12, 2013 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, to bardzo dziwne, jednak musisz objaśnić dokładniej problem, tak jak pisała pasta wcześniej. Powiedz czy problem pojawia się tylko rano i czy później nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie to postaraj się bardziej to opisać i sprecyzować.

Co do nie kontrolowanych wzwodów to wielu facetów z tym problemem się spotyka:) Jednak najlepiej będzie, gdy udasz się do urologa i zdiagnozujesz problem, chodź wydaje mi się, że te wzwody mogą mieć też zakres psychiczny:) Pozdr.!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wlodzio



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 29, 2015 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno poweidzieć, ale jeśli przy zbliżeniu będzie problem ze wzwodem, to może kup sobie weili, który zaradzi problemowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group