Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak orgazmu [kobiety] - zbiorczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:45 pm    Temat postu: Brak orgazmu [kobiety] - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 4 miesięcy uprawiam sex ze swoją partnerką (jest to moja pierwsza partnerka). Ona jeszcze chyba nigdy nie miała orgazmu? Czy to oznacza że nie czerpie z tego przyjemności? Mówi że jest jej bardzo dobrze zresztą zwykle tak to wygląda... wwestchnienia, wypieki.... Jak to jest z tym kobiecym orgazmem?? Moje rozmiary są dość standardowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Większość kobiet podobno rzadko doświadcza orgazmu pochwowego, raczej łatwiej o łechtaczkowy. Popróbujcie różnych pozycji, może któraś na partnerkę wpłynie lepiej, jeśli szukacie tego mitycznego kobiecego orgazmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem o łechtaczkowy u mojej wybranki łatwiej... Smile Hmm... szukacie... partnerka mówi i wydaje się być zadowolona porprostu wszędzie o tym jak mówisz mitycznym orgazmie się mówi dla tego więc zacząłem się zastanawiać. Moze przyjdzie z czasem... Pytanie czy kobieta może być fdaktycznie szczęśliwa i spełniona w łóżku beza tych firewerków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze moze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... w takim razie nie drążę dalej tematu. Dziękuje za odpowiedzi. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tullac napisał:
Większość kobiet podobno rzadko doświadcza orgazmu pochwowego, raczej łatwiej o łechtaczkowy. Popróbujcie różnych pozycji, może któraś na partnerkę wpłynie lepiej, jeśli szukacie tego mitycznego kobiecego orgazmu Smile


mam pytanie w tej kwestii. czy jedynym wyjściem jest tylko zmiana pozycji? czy są inne możliwości osiągnięcia orgazmu pochwowego? chcę dowiedzieć się czy są jakieś metody które można stosować by z czasem sie udało - oprócz ćwiczeń mięśni Kegla.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AncyQ



Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 26, 2012 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. ja często też mam problem z orgazmem. Pochwowego jeszcze nie doświadczyłam, a i z łechtaczkowym jest czasami ciężko.
Próbowałam już różnych pozycji i pieszczot ze swoim partnerem, jednak muszę się zazwyczaj porządnie skupić aby osiągnąć 'fajerwerki' Sad
Oczywiście wszystko sprawia mi przyjemność, ale brak finiszu mnie denerwuje. Zastanawiam się, czy ze mną jest coś nie tak?
(To nie jest mój pierwszy partner w życiu, więc to raczej nie jego wina bo w innym przypadku było to samo..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group