Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak opanowania

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 7:06 am    Temat postu: d Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawialam z mama. kiedys mi jeszcze cos pomagala a teraz nie chce bo mowi ze kloci sie przeze mnie z tata. wczoraj doszlo do dzikiej awantury jakiej jeszcze nigdy nie bylo. zabronil mi sie spotykac z chlopakiem przez cale wakacje. nie chce mi sie zyc.. jak on mogl mi to zrobic. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwsze pytanie: czy tata pracuje?
Drugie pytanie: czy Twój chłopak wie o zakazie? Wiem, zę to trudne, ale postaraj się uwierzyć w to, ze jeżeli Cię kocha będzie starał sie pokonac dzielące Was trudności.
Spróbuj może pogadać z kimś spoza. Babcia, ciocia, nauczyciel. To jest ciężkie, ale powinno odnieść skutek. Trzymaj się! :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 07, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz co, powiem Ci cieżką bardzo Ty masz tą sytuację Confused

mama jest niepoważna. żeby nie stanęła w Twojej obronie. napewno wie że to nie jest tak jak powinno.

ja bym próbowała rozmawiać Exclamation w nieskończoność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:22 am    Temat postu: s Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tata pracuje a chlopak wie o zakazie. moj tato dal mi ten zakaz tylko dlatego ze odkad mam kamila nic co on mi powie mnie nie rani. i wiedzial gdzie trafic zeby mnie najbardziej zabolalo. kamil dzisiaj bezie rozmawial z moimi rodzicami i zobaczymy co postanowili. mam dosyc ich zachowania w obec mnie. od dwoch dni siedze bezpszerwy w pokoju i niechce mi sie jesc. mama wola mnie na obiad: "chodz na obiad albo tato wyciagnie cie za leb" to jest dolujace. w domu nie mam nikogo na kim moglabym sie wesprzec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha ja to pier@ole. Ja sie wadze z moimi ile opadnie:D a jak jestem max wkurzony to ide sie przejsc albo na siłownie sie wyżyć to pomaga :d a starzy?? starzy juz tacy sa i nic tego nie zmieni :d, niech sie pier@ola Very Happy jakbym sie nimi przejmował dawno bym sie pociął Very Happy najważniejsze jest podejście Very Happy. A zakaz ?? nie czytałem całego tematu i nie wime ile masz lat ale jak mniej niz 18 to msz problem, ale jak więcej to gdzie problem wstaje otwieram drzwi i wychodze Very Happy jakby Cie ojciec uderzył towiesz co to 997 ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:45 am    Temat postu: s Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale boje sie ze strace wszystko. rodzina mi nie wybaczy bede juz calkiem sama. zreszta i tak jestem. ja juz tego dluzej nie wytrzymam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to mawiaja jak nie wytrzymasz to puść Very Happy no co Ci mam powiedziec :d z rodszina to sie na zdjeciach dobrze wychodzi. Czego sie bac masz faceta. Dla kazdej samotnej duszy jest na tym świecie odpowiednik Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze troche a rodzina mnie zameczy. nie potrfie sie tym nie przejmowac bo moj ojciec naprawde przegina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 2:39 pm    Temat postu: akceptacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nie zrobiłaś niczego głupiego? Twoja sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna.
Postaraj się pogodzić z faktem, że twój chłopak nie jest akceptowany przez staruszka. Tego nie zmienisz.
Walka jest bezcelowa. Postaraj się wypracować kompromis.
Mniej fochów, więcej uśmiechu.
Nie drażnij ojca i porozmawiaj za kilka dni.
Spokojnie.
Chłopak jak kocha, to poczeka.
Rozłąka wszystkim dobrze zrobi, a tobie pozwoli poznać wtedy, wartość waszej miłości.
comet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tu nie chodzi o chlopaka. tylko glownie o relacje moje z ojcem. od lat nie potrafimy sie dogadac co doprowadzilo nas obojga do nerwic. nie umiem z nim porozmawiac. nawet jak chce z nim rozmawiac to on twierdzi ze nie potrzebuje ze mna rozmawiac i ma to gdzies. bardzo mnie rani w ten sposob i czuje sie odrzucona. teraz w tej ciezkiej sytuacji nie potrafie sie przelamac i sprobowac jeszcze raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group