Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak okresu to nie ciaza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tarantula



Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 3:49 pm    Temat postu: Brak okresu to nie ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam bralam tabletki Loestrin 20 i po skonczeniu opakowania kres nie pojawil sie. Okres powinnam dostac 21.01 i od tamtej pory juz nie biore tabletek, balam sie zaczac kolejne opakowanie bez miesiaczki w czasie przerwy.
Zrobilam 4 testy i wszystkie negatywne. Lekarz powiedzial ze mam dalej brac tableki ale ja chce przestac poniewaz obawiam sie o moja plodnosc w tym momencie. Dodam ze mieszkam w UK a tutaj dostac sie do ginekologa jest niemozliwoscia, lekarz nie chce mnie wyslac na badania hormonow a wyjazd do Polski mam dopiero za 5 tygodni, prosze o porade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyjmuj tabletki dalej. To że nie wystąpiło krwawienie nie oznacza że od razu będziesz w przyszłości niepłodna. Każdy organizm inaczej reaguje na antykoncepcję hormonalną. Jeśli do 3 opakowania sytuacja się nie unormuje, wtedy odstaw całkowicie preparat i idź do lekarza po inny.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group