Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak okresu 4 msiesiace ale to nie ciaza!!?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barb25



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:05 am    Temat postu: brak okresu 4 msiesiace ale to nie ciaza!!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Chcialabym zasiegnac opinii osoby ktora moze cos wiecej wie o objawach ciazy niz angielscy lekarze....:
Ostatni okres mialam w styczniu, w lutym nie dostalam jednak sie nie martwilam tym za bardzo poniewaz w grudniu skonczylam brac tabletki (Diane35)wiec brak okresu wydawal mi sie normalny, jednak w marcu nadal nie dostalam i juz polowa kwietnia a ja nadal nie mam...zrobilam 4!!testy ciazowe ktore wyszly negatywne. Poszlam do lekarza(anglia) ktory nawet mnie nie zbatal tylko powiedzial ze moze to byc przyczyna odstawienia tabletek...i abym przyszla za miesiac jesli nadal nie dostane okresu!!
Mam normalne uplawy, piersi mnie nie bola ale mam straszne hustawki nastrojow i to mnie najbardziej martwi jestem jak chodzaca bomba zegarowa!!Smile
Prosze o porade i opinie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wybierz sie do lekarza po tabletki wywołujace okres skoro tak długo go nie masz???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barb25



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myslalam o tym ,ale czytalam juz na jakims forum:)ze czasami po tabletkach wystepuje pierwszy okres ale pozniej znowu zanika, wiec nie jestem do nich za bardzo przekonana:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale jezeli to przez tabletki to i tak bedziesz musiala miec wywolany, jezeli znowu po tym na drugi miesiac nie dostaniesz to bedziesz znowu musiala miec wywolany, az dosatniesz.... przejdz sie do innego lekarza i zobacz co on powie.... moze to jakies problemy hormonalne... moja przyjaciolka tez brala diane i tez po nich nie miala okresu dlugi czas i sie okazalo ze ma problemy hormonalne a konkretniej z prolaktyna... pozdarwiam i zycze zdrowka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group