Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak ochoty

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji moze by pomogla wizyta u specjalisty? Mam tutaj na mysli seksuologa. Albo sama... albo we dwoje.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w ogole, szczerze, pociaga Cie Twoj facet?? lubisz jego cialo? i co do Twojego trybu zycia, czy duzo pracujesz? masz czas dla siebie czy ciagle zabiegana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daring27



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zacznijcie urozmaicać życie łóżkowe... no i oczywiście szczera rozmowa z partnerem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klania



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 5:58 pm    Temat postu: Brak ochoty na seks Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam 19 lat zaczelam współżyć z moim partnerem około półtora roku temu i wciąż oboje czujemy nie dosyt. To jest spowodowane przez brak ochoty na seks, zdarza sie rzadko że jednak go mam ale i tak moge wyciągnąć z tego minimalną przyjemność. Mój chłopak sie dużo stara żeby mnie jakoś pod ekscytować ale większości czasu mnie to draźni i wcale nie daje przyjemności nawet sex oralny. Chciałabym skonsumować naszą miłością tak jak robią to inne dziewczyny i żebym już więcej nie musiała sobie wyobrażać co to znaczy dobry seks... prosze o pomoc ja nie wiem czy jest ze mną coś nie tak czy co??



----------edited by emilka----------
temat przeniosłam do pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co Ci sie nie podoba ? pozycje ? mialas kiedykolwiek orgazm?
moze macie zbyt krotka gre wstepna..albo na odwrot.. jest za dluga i poki dojdzie do stosunku to Ci sie odechciewa.. Question
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klania



Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 9:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co mi sie nie podoba... nie wiem czy miałam orgazm... nie mam w ogóle ochoty na gre wstępną jak zaczyna ją to każe mu przestawać i wchodzić we mnie i jak najszybciej to wszystko skończyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klania napisał:
nie wiem co mi sie nie podoba



klania napisał:
nie wiem czy miałam orgazm



klania napisał:
nie mam w ogóle ochoty na gre wstępną


to swiadczy ze nie umiemy Ci pomoc. moze wybierz sie do sexuologa?albo zaprzestaj sexu na dlugi czas skoro nie sprawia Ci to przyjemnosci. po co chłopaka meczyc..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No, te pamiętam, właśnie chodzi mi o te kolejne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zibi dobrze ze ja wiem o czym ty piszesz... post wogole nie jest tam gdzie powinien. zadajesz pytanie w innym miejscu a kontynuujesz w innym. a skad ja wiem ze Ty wiesz ze ten rodzaj akurat znasz? jakos nie było widac w tresci postu. nie mam pojecia jakie sa inne. poszukaj na necie moze znajdziesz.a jak nie to popytaj w aptekach. Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki, coś mi się potrzaskało w stronach Wink No właśnie na stronie Durex`u nie ma info o tej "serii" Confused

Sorki za Off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group