Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak miesiączki i regularna 3letnia antykoncepcja hormonalna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
`justyna
Gość









PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 10:49 am    Temat postu: brak miesiączki i regularna 3letnia antykoncepcja hormonalna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

reguralnie od 3lat biore tabletki antykoncepcyjne, ostatnia tabletkę wzięłam 5 dni temu i jeszcze nie wystąpiło u mnie krwawnienie> jaki moze byc tego powód?? a zaznaczam, ze nie zapomniałam o zadnej tebletce
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak te tabletki które bierzesz - bo farmacełtą nie jestem ani lekarzem, ale z tego co mi wiadomo to tabletki antykocepcyjne należy brać nie przerwanie maksymalnie przez 2 lata, tak aby organizm nie odzwyczaił sie produkowac samemu hormony i aby nie zatracić płodności na dobre.

Radził bym jednak skonsultować sie z lekarzem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem,krwawienie powinno wystąpić w czasie 7 dniowej przerwy.W związku z tym masz jeszcze 2 dni.Jeśli krwawienie zię nie pojawi wybierz się do ginekologa.Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anlukas7



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 10:16 am    Temat postu: Re: brak miesiączki i regularna 3letnia antykoncepcja hormon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

`justyna napisał:
reguralnie od 3lat biore tabletki antykoncepcyjne, ostatnia tabletkę wzięłam 5 dni temu i jeszcze nie wystąpiło u mnie krwawnienie> jaki moze byc tego powód?? a zaznaczam, ze nie zapomniałam o zadnej tebletce

No i co... Interesuje mnie jak Ci dalej poszło - miesiączka czy ginekolog, a jak ginekolog to co stwierdził. Jestem w tej samej sytuacji, tylko pigułki biorę trochę dłużej (6 lat i bardzo regularnie, a okresu nie dostałam pierwszy raz).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozne przyczyny moga byc ale Pawle!!!!nie potrzebnie straszysz moim zdaniem bo jak piszesz ''maksymalnie przez dwa lata''???????to troche nie tak mnustwo dziewczyn bierze nawet do 9 lat i rodza zdrowe dzieci i wszystko jest dobrze.Oczywiscie bywaja przypadki nie plodnosci po ich stosowaniu ale to chyba wyjatki jak wszedzie.Tak ze moim zdaniem dwa lata to jeszcze nie przesada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja podkreślam że lakrzem nie jestem z wiedzy która posiadam wiem że bezpieczny okres to 2 lata, jeżeli masz jakieś materialy (które sa wiarygodne i sprawdzalne Wink ) to chętnie sie doedukuje - udeostepnij je na forum albo daj znać w prywatnej wiadomości do mnie.

Nie chce nikogo straszyć wręcz przeciwnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kredka



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podkreslam!moim zdaniem oraz z moich doswiadczen rowniez.Znam osobiscie duzo dziewczyn ktore po wieli latach odstapily od antykoncepcji hormonalnej i bez problemu zaszly w ciaze ale w roznym czasie bo organizm musi sie unormowac po tabletkach.Oraz wielu ginekologow zapewnialo mnie o tym ale to juz inna speawa.A rowniez kazda kobieta jest inna.Pawle ale bardzo fajnie ze pomagasz innym oby tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Smile

I zachęcam do odwiedzania forum co jakiś czas - może ty tez bęzidesz w stanie pomuc innym Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group