Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak dostępu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
struty



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam problem, otoz od dwoch miesiecy się nie kąpałem w ogole sie czuje załamany rodzice nie pozwalają mi się kąpać dla nich to stwarza problem, poniewaz sa uczulenie na lanie wody O.o nawet rece musze umyc ciurkiem wody po cichu żeby nie słuchać jak matka mówi albo ojciec (agresywnie) NIE LEJ WODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, teraz gdy patrze sie w lustrze na siebie to jakas moja skora sie zrobila jak by byla przestarzała, taka świecaca tez porobily sie wypryski wokół brzucha i na nogi jak sie patrze takie czarne jak by były, jestem osoab czysta i lubie dbac o siebie i o swoje ciało, moi rodzice a zwlaszcza matka oni nie sa za bardzo czysci myja sie raz na tydzien a co mowic gdy bym umyl rece, sam sie musialem nauczyc higieny i dbac o to nikt mnie tego nie nauczyl jak korzystaja z ubikacji to albo myja rece albo nie myja, tez np. jest nie porzadek w domu nie myja systematycznie wanny badz umywalki Ci ubikacji, mam ochote sam zrobić takie duże porzadki i wszystko to wydezyfekowac no ale coz, jak sa starzy to jak zwykle kontrola

Dodano po 6 minutach:

CDN... co ja robię też porobily mi sie wypryski na wardze a wczesniej tego nie mialem gdy patrze sie w lustro moja skora jest taka swiecaca nie wiem dlaczego a ja nie chce miec jakiejs swiecacej skory tylko normalna I JASNĄ skóre no ale cóz jak są starzy to nawet nie mam dostepu posprzątac bo zamiast mnie oni robia, a ja w porownaniu ich jestem czysta osoba tylko nie mam dostepu to zrobic, umyc wanne czy umywalke czy ubikacje w ogole jakos juz mnie to tak zniecheciło wszystko do tego sprzatania, gdy bym mial swoj dom czy mieszkanie to najlepeij w porowaniu ich bym mial 100 razy lepiej posprzatane mieszkanie czy dom niz oni np. jak moja siostra mieszka to w ogole az chce sie mieszkac, a tutaj gdzie ja mieszkam z starymi to kaplica w sumie oni maja juz powyzej 50 lat i oni zyja w tamtych przeszłych czasach nie w teraźniejszości co sie dzieje, w ogole powinni zwracac jako dobry rodzic zeby dziecko umylo raczki po ubikacji lub jakiejs czynnosci dawac przykład................Teraz gdy chce sprzatnac to zniecheca mnie bo nie ma dla nikogo to zrobic no coz, mysle ze Wy mi pomozecie bo juz nie mam na nikogo oparcia jestem zdołowany... Sad Pozdrawiam

Dodano po 32 minutach:

w ogóle też myślałem że już się zmarnowałem że należało wcześniej z tym zrobić, w ogole po prostu juz mi sie odechciewa mam ochote sie umrzec, i jeszcze raz urodzic, normalnie, gdy jest normalnie w domu i czysto w domu moze przesadzam, ale tez w dodatku nie mam dobrego kontaktu z rodzicami... lipa Sad(((, czasami zazdroszcze innym osob że maja zajebiście w domu i nie musza sie przejmowac ze moga sie zajmowac czyms innym Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak szczerze mówiąc to nie zrozumiałam o co Ci chodzi..
o to, że rodzice nie nauczyli Cię za dziecka dbać o higienę?
o to, że nie możesz się kąpać ani sprzątać?
o to, że masz czarne nogi, świecącą twarz i wypryski?
o to, że masz myśli samobójcze?

ile w ogóle masz lat?
czy to prawdziwy post czy prowokacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
struty



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 11:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

17
prawda, przecież gdy by nie była by prawda nie pisałbym głupot, i to żadna prowokacja NIE JEST... Proszę pomóżcie mi nie mogę sobie z tym wszystkim poukładać sobie, jestem w ogóle przewrażliwiony... Proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra. prosisz o pomoc. ale w jakiej kwestii ? bo nadal tego nie rozumiem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
struty



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w takiej kwestii że, chciałbym spokojnie posprzątać beż żadne "ale" dom, bez żadnych komentarzy żebym mógł spokojnie sprzątac, no i w końcu chciałbym zrobić też swoje domowe takie SPA gdzie mógłbym dbać o swoje ciało i w ogóle może ten pierwszy post napisałem trochę nie składnie, chciałbym tak żeby mi ktoś pomógł w końcu jak zadbać o ciało, no i chciałbym tak żeby starzy nie mieli jakiegoś dystansu to że chcę posprzątać i umyć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm.. tylko nie bardzo wiem, jak mogę Ci pomóc.
to z rodzicami powinieneś pogadać na temat sprzątania domu i mycia się.
albo przestać słuchać jak krzyczą że puszczasz wodę. nie reaguj. może w końcu odpuszczą lub zrozumieją że krzyki na Ciebie nie działają.

jeśli to nie pomoże postrasz ich opieką społeczną.
człowiek, dziecko, ma prawo do poszanowania godności osobistej , do zapewnienia minimum socjalnego , higienicznego. ma prawo do ochrony życia i zdrowia oraz zaspokojenia podstawowych potrzeb.
mówi o tym Konwencja Praw Człowieka oraz Konstytucja RP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:43 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group