Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak apetytu, problemy żołądkowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakus



Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 02, 2008 10:15 pm    Temat postu: Brak apetytu, problemy żołądkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku dni dziwnie sie czuje bo boli mnie rzołądek albo brzuch trace ochote do jedzenia i nieraz jest mi niedobrze dlaczego tak jest ???? nieraz lepiej mi sie robi po gorącej cherbacie.

-----
edit by Helloween - zmieniam tytul tematu na bardziej sugerujacy problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sharezzz



Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: S-c
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe że zagnieżdża się bakteria "Helicobacter pylori" w twojej błonie śluzowej żołądka. Radze szybkiej wizyty u Gastrologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mialem takie okresy..

Ja z tym walczylem jedzac albo bardz omalo albo nic przez kilka dni Wink taka glodowka i potem delikatne i powolne rozkrecanie metabolizmu pomagalo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group