Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Boze! to juz tak dlugo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
just_me



Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 2:57 pm    Temat postu: Boze! to juz tak dlugo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pisalam ju wczesniej ze spznia mi sie okres. to juz 12 dni co mam robic? wykonalam 2 testy ciazowe oba negatywne! ale mimo to bardzo sie boje. kilka dni temu wylezylam infekcje drog rodnych czy to moze byc przyczyna braku miesiaczki? Crying or Very sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
just_me



Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:00 pm    Temat postu: Re: Boze! to juz tak dlugo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

just_me napisał:
pisalam ju wczesniej ze spznia mi sie okres. to juz 12 dni co mam robic? wykonalam 2 testy ciazowe oba negatywne! ale mimo to bardzo sie boje. kilka dni temu wylezylam infekcje drog rodnych czy to moze byc przyczyna braku miesiaczki? Crying or Very sad Sad
zapomnialam dodac zewzykle przez zblizajaca sie miesiaczka mialam bole brzucha,plecow i piersi...teraz tego nie ma Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opóźnienie może być spowodowane przez infekcję.Radzę udać się do ginekologa.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group