Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

boli mnie reka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosior12



Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: dobre miasto
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 7:05 pm    Temat postu: boli mnie reka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem po ostatnim poborze krwi bo odaje honorowo dretfiejom mi palce i ostatniego piotego jusz prawie nie czuje i odbiera mi tesz jusz czwartego i po długośći piotego tesz renke lekarzw mi muwiom że to jest uszkodzenie nerwu łokćiowego i że to nie od poboru krwi ale mi te obiawy pojawiły mi śie po poborze krwi czy ktoś jes wstanie mi pomuc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosior12 czy to jest jakas marna prowokacja? Twojego postu nie da sie przeczytac. Jesli to prowokacja to nie wysilaj sie - szkoda twoich jak piszesz "dretfiejaych" palcy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group