Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Boli mnie podbrzusze czy mogę być w ciąży??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anula
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 7:14 pm    Temat postu: Boli mnie podbrzusze czy mogę być w ciąży?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, W 13-sty dzień od ostatniego okresu kochałam się ze swoim mężem bez zabezpieczenia. Miesiączkę mam co 28 dni. Na drugi dzień i kolejny bolało mnie podbrzusze.Czy może to być objaw ciąży? Na test jest jeszcze za wcześnie.Pozdrawiam Ania
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe że nie czytałaś na forum bądz akurat to ominełaś.

Była dyskusja co do takich objawów właśnie po stosunku Smile

To raczej objaw zbliżajacej sie miesiączki badz też skutek penetracji niż objaw ciąży. Objawy ciązy nie występuja tak szybko oraz sam ból podbrzusza to nie to Smile

Jeżeli chcesz sie dowiedzieć dokładnie jakie są objawy ciaży to zapraszam do tematu "objawy ciąży" jest przykejony na górze tego działu Smile

Jeżeli jednak ból nie ustąpił by po miesiączce bądz był naprawde nie do zniesienia jeszcze przed lub w trakcie, zgłoś sie do lekarza Smile

Mam nadzieje że wszystko za pare dni sie wyjaśni, postaraj sie myśleć pozytywnie i nie stresować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agniese
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze na objawy ciazy to stanowczo za wczesnie. choc nie wykluczone ze za kilka dni te objawy okarza sie tylko potwierdzeniem twoich marzen:) i tego ci zycze. ale poczekaj jeszcze kilka dni i nie rob sobie nadziei, lepiej miec mila niespodzianke:) i tego ci zycze:)))
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@agnes:

Ja nie jestem pewien czy ona planowała dziecko Wink (chodz możliwe że to ja źle zrozumiałem)

Dlatego Aniu napisz konkretnie jakie masz intnencje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnese
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe Pawelku ze to ja zle zrozumialam:) hmmm no moze sie okarze niedlugo:) pozdrawiam
Powrót do góry
majka17
Gość









PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 12:33 pm    Temat postu: boję się... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam niespełna 17 lat... Embarassed ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Dodam, że to był mój "pierwszy raz". Po dwuch dniach powiedział mi, że chyba, a raczej napewno "nie zdążył" i boi sie, że moge być w ciąży... To było jakieś 8 dni temu... strasznie bolą mnie piersi a 4 dni temu miałam dostać okres. Wiem, że to chyba za wcześnie na stwierdzenie ciąży, ale chciałam zapytać o ten test, który wykazuje to już po tygodniu. w jakiej mniej więcej on jest cenie Question ... Proszę o pilną odpowiedź Exclamation ... Błagam Exclamation SadSadSadSadSad
Powrót do góry
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli dobrze zrozumialam zrobilas to z chlopakiem 8 dni temu a 4 dni temu powinnas dostac okres, wiec uwazam ze nie masz sie czym martwic bo przed okresem sa dni nieplodne, a te bolące piersi to objaw zblizającej sie miewsiaczki,wiec spokojnie czekaj na okres i sie nie stresuj bo ci sie spozni i bedziesz sie matrwic jeszcze bardziej, pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota00000
Gość









PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 10:10 pm    Temat postu: pomocy:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ma pytanie wspólzylam 1 maja 2 mieosace temu dwie miesiaczki milam od tamtego czasu ale przy zrobieniu badan krwi wyszlo mi ze mam z amalo krwinek czerwonych i moczu ciala ketonowe czy moge byc w ciazy?prosze odpiszcie...
    Powrót do góry
    Gość










    PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 10:21 pm    Temat postu: Re: pomocy:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

    dorota00000 napisał:
    ma pytanie wspólzylam 1 maja 2 mieosace temu dwie miesiaczki milam od tamtego czasu ale przy zrobieniu badan krwi wyszlo mi ze mam z amalo krwinek czerwonych i moczu ciala ketonowe czy moge byc w ciazy?prosze odpiszcie...
      Powrót do góry
      erika



      Dołączył: 02 Lut 2009
      Posty: 1

      Wysłał podziekowań: 0
      Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


      PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

      Ja tez ma podobny problem. Uprawiała sex z chlopakim dokładnie w 8 dzień cyklu jakoś dzień dwa po okresie. Robiliśmy to niestety bez zabespieczenia a teraz denerwujemy sie czy mogło nam coś z tego wyjść. Do tego mam neregularny cykl..;/ co o tym myślicie? Mam sie o co obawiać?
      Powrót do góry
      Ogląda profil użytkownika
      Wyświetl posty z ostatnich:   
      Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
      Idź do strony 1, 2  Następny
      Strona 1 z 2

      Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group