Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolesne wzdęcia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
onn252



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Naprzykład dzisiaj niepiłem wyjatkowo kawy poprostu jakos tak z braku czasu efek był zadziwiajqcy dawno nieczułem sie tak dobrze :)sprubuje kilka dni bez kawy i zobacze co bedzie sie działo ale czuje ze to sedno sprawy kiedys pijałem kawe na głodny zoładek do tego kilka papieroskow i zawsze bolał mnie po tym brzuszek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onn252



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dzis naprzykład obudziłem sie całkiem jak młody bóg jednak po sniadaniu noi oczywiscie kawie dostałem takiego ataku ze naprawde az sie bałem brzuch wzdety jak balon cały zalałem sie potem uczucie dusznosci i o mało niezemdlałem trwało to jakies 15 min po wypiciu przegotowanej wody popusciło:)czy to moze byc nadkfasota zoładka lub jego obnizenie niepowiem ale trenuje kulturystyke i ostatnio dosyc ostro cficze jednak takie objawy mam pierwszy raz:( prosze o jakas fachowa rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
j.nowotko



Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam te objawy wygladaja jak po podraznieniu jelita to jest efekt wieloletnich nawykow zywieniowych jelitko musi w koncu dac o osobie znac dobry sposob to przejscie na lekkostrawna diete i detoksykacja organizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onn252



Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam dziwne napady bulu brzucha wzdęc ciezkiego oddechu napadu paniki i takiej dziwnej trzesawicy ciałego ciała niczym galareta ból w lewym dolnym boku czym to moze byc spowodowane prosze o jakas fachowa rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group