Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bóle, zawroty głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hardfart



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 23, 2011 11:07 pm    Temat postu: bóle, zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam piszę temat z powodu uciążliwych bólów głowy.
Od paru miesięcy nażekam na częste bóle, zawroty głowy.
Zdaża się do do bólów głowy dołanczają piski w uszach.
Mam 13 lat zmieniłem szkołe przeszedłem do gimazjium sportowego.
W zeszły rok nie był dla mnie szczęśliwy. W wakacje byłem w szpitalu z powodu bólu pod klatką piersiową. Okazało się że był to ból promieniowany z kręgosłupa, okazało się że mam skolioze. We wrześniu zeszłego roku mama zadzwoniła po pogotowie ponieważ strasznie bolała mnie głowa i dołączyły do tego wymioty. Wypuścili mnie ze szpitala mówiac że to przez krzywe kręgi szyjne oraz coś z zatokami mialem chyba nieudrożność czy coś. Po wyjściu nadal bolała mnie głowa. Poszedłem do lekaża rodzinnego który zalecił mi brać biotropil 800. Pomagało do końca roku. Teraz bóle się ponowiły. W ten czwartek pojechałem do szpitala na badania, miałem tam badanie słuchu oraz wlewali mi wode do uszu letnią oraz ciepła i miałem takie okularki. Powiedzieli to co poprzednio że przez kręgi szyjne. Obecnie jestem zapisany na rehabilitacje ale to dopiero pod koniec stycznia.
Bardzo proszę o pomoc mogę dodać że nie pale papierosów, nie pije alkoholu oraz nie biorę narkotyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group