Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bole w podbrzuszu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnnaElizabeth



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hiszpania
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 3:34 pm    Temat postu: Bole w podbrzuszu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mialam juz do czynienia z zapaleniem ukladu moczowego ale po raz pierwszy cierpie na bardzo dokuczliwe bole w podbrzuszu, wydaje mi sie ze to pecherz ale moze to byc bol jajnikow. bylam u lekarza jednak na wyniki analizy trzeba poczekac, a ja mam coraz to wiecej watpliwosci. dokuczliwy bol w dolnej prawej czesci podbrzusza promieniujacy do wewnatrz. wykluczamy choroby przenoszone droga plciowa. istnieja jakies inne ktore moga wywolywac bole tego typu? jakies sugestie? inny problem to czy zrozumiem wyniki analiz, nie przebywam w kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wyrostek to to nie jest przypadkiem?

a usg narządu rodnego miałaś zrobione? bo tak mi się skojarzyło, ze torbiele jajników też powodują ból brzucha.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaElizabeth



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hiszpania
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyrostek wykluczam bo ani goraczki nie mam, nudnosci tez nie, co do torbieli to coz, ostatnie usg to z czerwca zeszlego roku i nic nie wykazalo. ale w takim razie zrobie usg w lipcu jak wroce do kraju bo tutaj na wizyte u ginekologa czeka sie rok! a myslalam ze nasza sluzba zdrowia kuleje. dzieki emilka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczekaj jeszcze na wyniki badań. moze one rozjaśnią trochę sytuacje. życzę zdrowia! Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group