Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bole w mostku w czasie snu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_e



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 4:53 pm    Temat postu: bole w mostku w czasie snu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszytskich,

mam pytanko, czy ktoras z Was miala kiedys bole w mostku, zwlaszcza w czasie snu na prawym boku. Czasami boli mnie rowniez jak spie na lewym boku ale z prawym to bol jest tak silny, ze az nie moge sie podniesc lub zmienic pozycje.
Miala moze, ktoras z Was cos takiego?

Dziekuje za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ty jesteś już na takim etapie ciązy ,że masz prawo odczuwać różne dolegliwości. Ja np. miesiac przed porodem w nocy nie mogłam spać tak mnie ciągnęły więzadła . Bolało mnie pod żebrami ale tak,że nie mogłam spać z bólu . Żadna pozycja nie pasowała.
MAcica jest coraz bardziej rozpulchniona i uciska różne narządy stąd ten ból i dyskomfort. Na wizycie zapytaj lekarza tak na wszelki wypadek
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia a skad wiesz ze mała jest w ciazy?! ja nie widze takiej inf Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hihi no tak:),nie napisala ale pamietam jej poprzednie posty i stąd wiem o ciązy:)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_e



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, nie napisalam, ze jestem w ciazy ale jak widac Tosia ma dobra pamiec:)
Dzieki Tosiu, za odpowiedz, tak myslalam, ze te bole moga miec zwiazek z uciskiem macicy na cos w srodku ale predzej spodziewalabym sie boli gdzies w brzuchu a nie w dolku (mostku) i na dodatek tak silny, ze az nie mozna sie ruszyc.
Faktycznie do konca mam juz coraz blizej i temperatura wzrasta:) Mam nadzieje, ze wszysyko jakos sie dobrze ulozy i nie dlugo juz nie bede sama. Uwielbiam, jak malenstwo probuje sie w srodku "przeciagnac" i deformuje moj olbrzymi brzuch:) Oby wszystko dobrze sie skonczylo.
Dzieki za wsparcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NA pewno wszystko się dobrze skończy. Maleństwo uciska teraz już wszystko ,łącznie z płucami. Jak zacznie Ci się lepiej oddychać to znak,że brzunio się obniżył Wink. Pamietam moje wędrówki . Zaliczyłam wszystkie łóżka w domu w ciągu jednej nocy i tak nigdzie nie mogłam znaleźć miejsca tak mnie bolało. W noc poprzedzajacą poród spałam jak dziecko Wink Nic a nic nie bolało Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogę tylko potwierdzić to co napisała tosia81 niestety objaw jest jak najzupełniej normalny w ciąży.Jedyne co mogę zalecić to sypiać na wyższej poduszce.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group