Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bóle w lewym boku pod żebrami i nie tylko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emila19923



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: okonek
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 2:33 pm    Temat postu: bóle w lewym boku pod żebrami i nie tylko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 3 dni mam silne bóle w lewym boku pod żebrami, jak zjem np. jakiś posiłek po 19.00, boli mnie też czasami w okolicach pęcherza - ostatnio wszyscy mi mówią że schudłam, z 4 miesiące temu brałam lek Flonidan przez 8 miesięcy [przepisany przez dermatologa] i miałam wirusowe zapalenie żołądka [lekarz rodzinny powiedziała ze może to byc skutek leku Flonidan] . Czy te bóle to po prostu reakcja mojego organizmu na stres? Czy może to jakaś poważna choroba? A może jest to skutek brania leku Flonidan lub choroby wcześniejszej? Proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trudno powiedzieć od czego w/w dolegliwości. Warto poprosić lekarza o skierowanie na badania: pełna morfologia + enzymy wątrobowe+ Ob, ogólne badanie moczu (żeby wykluczyć zapalenie pęcherza).
to może być wynik stresu ale warto się przebadać. Z lewej strony to trzustka, może z nią jest coś nie tak? lub żołądek jeszcze nie doszedł do siebie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila19923



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: okonek
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
trudno powiedzieć od czego w/w dolegliwości. Warto poprosić lekarza o skierowanie na badania: pełna morfologia + enzymy wątrobowe+ Ob, ogólne badanie moczu (żeby wykluczyć zapalenie pęcherza).
to może być wynik stresu ale warto się przebadać. Z lewej strony to trzustka, może z nią jest coś nie tak? lub żołądek jeszcze nie doszedł do siebie..


jak lekarz powiedział że zachorowałam na żołądek miałam robione badania na morfologię , mocz i EKG. Nawet robiłam jeszcze test na heliobacter pyroli czy jakoś tak i wszystko wyszło ok. Ale bardzo dziękuje za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dobra, ale jak robiłaś badanie moczu to kiedy to było?
może warto powtórzyć badanie moczu skoro boli Cię pęcherz?
no chyba, że bolał Cię już wcześniej i dlatego robiłaś badanie moczu. ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emila19923



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: okonek
PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie robiłam badanie moczu , ale nie bolał mnie pęcherz, robiłam je bo mi lekarz kazał już porobić wszystkie badania i wszystko było ok i to było z ok 3 miesiące temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś zrobić badanie moczu. trzy miesiące to sporo a skoro dodatkowo boli Cię pęcherz to oznaka, że coś może być nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group