Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bóle porodowe

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 1:42 pm    Temat postu: bóle porodowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiepska sprawa nie polecam, cholernie boli:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 21, 2005 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli, boli ale później jaka radość..... bo już po wszystkim:> A tak właściwie jest teraz mnóstwo metod (np. porody wodne) aby zapenić kobiecie jak najlepsze warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka.af



Dołączył: 16 Sie 2005
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pon Sie 22, 2005 12:06 pm    Temat postu: racja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem chyba zbyt wygodna i najchętniej kazałabym zrobic sobie zastrzyk znieczyulający,albo w ogóle rodzić pod narkoza:> nic nie czuć, zero bólu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
losik0



Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z nienacka
PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 12:10 pm    Temat postu: co straszysz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio tzn.12.08.05 urodzilam coreczke,porod mialam ciezki ... ale po pierwsze byl ze mna maz, ktory spisal sie niesamowicie, wspieral mnie i pomagal mi caly czas, bardzo nas to wzmocnilo i pokazalo ile dla siebie znaczymy, pozatym jest Lucja , nasz skarb i dar ,nowy czlowiek, bede to powtarzac zawsze ze gdybym miala przejsc to samo to dla niej i mojego meza bym to zrobila ,a porod mialam naprawde ciezki. Mam nadzieje ze kiedys Pan Bog obdarzy nas tez braciszkiem i siostrzyczkom dla Lusi.
Pozatym dziewczyny nie bojcie sie kazdy porod jest inny dlaczego nastawiac sie na najgorsze wkoncu walczysz o nowe zycie. Very Happy [/quote][color=green]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MAX
Gość









PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 1:03 pm    Temat postu: Re: co straszysz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

losik0 napisał:
bede to powtarzac zawsze ze gdybym miala przejsc to samo to dla niej i mojego meza bym to zrobila


cieszy mnie taka postawa kobiet

pozdrawiam
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2005 11:18 am    Temat postu: Gratulacje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako mężczyzna nie chcę wypowiadać się o porodzie, bo nigdy tego nie doświadczyłem i nie doświadcze. W każdym bądź razie GRATULUJE Wam córeczki. Dzięki za pokrzepienie serc i za podzielenie się własnym doświadczeniem. W zasadzie to raczej jakaś kobieta powinna podziękować za pokrzepienie serc - no ale zrobie to w ich imieniu Smile
co do męża to również podziwiam, bo być przy porodzie to też nie łatwa sprawa - jeśli moja żona chciałaby to pewnie bym był, ale nie gwarantuję czy byłbym wsparciem, czy by mnie wyniesli na naszach po omdleniu.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 13, 2005 11:42 am    Temat postu: Podziwiam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To prawda, poród rodzinny, to tylko trzeba podziwiać a tym bardziej jeśli ma się wsparcie w mężczyźnie. Ja osobiście nie wiem czy chciałabym aby mój mąż był przy porodzie, jednak nie zmienia to faktu że porody rodzinne są jak najbardziej pozytywnym "zjawiskiem" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
toas182



Dołączył: 08 Sty 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem jeszce młody, ale nie wyobrażam sobie porodu bez mojej obecności. Strasznie boję się o moją drugą połowę- jak można jej pomóc w tym ciężkim dziele. Chciałbym być przy niej przed i po porodzie(najlepiej nosić za nią i rodzić,ale to niemożlwe). Jak długo trwają bóle poporodowe?? czy rodząc przez cesarskie cięcie odczuwa się mniej bólu?? Co mogę zrobić dla niej podczas tego okresu ?? Mogę wziąć razem z nią urlop macierzyński po porodzie i np. miesiac przed-jak to wygląda z prawem ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k-a-s-i-e-n-k-a69



Dołączył: 12 Sty 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Czw Sty 12, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chce straszyc przyszlych matek i sie nie wypowiem.moze tak bedzie lepiej? A Pani,ktora miala ciezki porod powiem krotko: ciesze sie niesamowicie,ze sie Pani udalo i podziwiam,jednak chyba az tak ciezki to on nie byl skoro pisze Pani,ze spokojnie jeszcze raz to przezyje. Ja mialam ciezki porod,zakonczony cesarka i nigdy wiecej,zadnych porodow,a jesli juz to od razu ciecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SilverSurfer



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zza rogu
PostWysłany: Pią Sty 20, 2006 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---- edit by Paweł:

Tresć komunikatu została usunięta, z powodu obraźliwego tonu i arogancji. Nikt nie ma prawa obrazać kogoś kto próbuje podzielić sie swoimi przeżyciami. Fakt że poród jest ciężkim przeżyciem (jaki on by nie był) zarówno fizycznym jak i psychicznym nie będzie kwstionowany. Kolejne próby obrażania, wyśmiewania, aragoancji będą surowiej karane niż usunięcie treści komunikatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group