Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle podbrzusza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rizo



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:30 am    Temat postu: Bóle podbrzusza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Od stycznia mam bóle podbrzusza i niemal ciągłe wzdęcia brzucha. Do tego zawsze rano mam brązową flegmę w ustach. Najpierw podbrzusze bolało z lewej strony, a teraz boli z prawej. Miałem już chyba wszystkie badania (USG jamy brzusznej, badania moczu, kału, krwi, kolonoskopię) i wszystkie wyniki są bardzo dobre. Na ból nie pomagają w zasadzie żadne lekarstwa. Czy ktoś się już w czymś takim spotkał? Może macie jakieś pomysły, jak się pozbyć tego bólu?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a no-spe brałaś/eś ?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rizo



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pomagają mi żadne lekarstwa, nawet te na receptę. Brałem No-Spę, Ibuprom-max, Ketonal, Spasmolinę i wiele innych. Żadne nie pomagają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group