Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle podbrzusza, po lewej stronie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sophie23



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 10:24 am    Temat postu: Bóle podbrzusza, po lewej stronie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna ostatnio mniewa czesty ból brzucha. Sama okresla te bole jako:"Bóle podbrzusza,po lewej stronie.Jakby kolka tylko mocniejsze.Paralizujace.Majace sklonnosci do nasilania i stepowania. Mozecie pomoc co to jest i jak temu zaradzic.Dziekuje z gory


-----edited by emilka----
odrobinę zmieniłam tytuł tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to węzeł chłonny, może zapalenie jajnika, zapalenie uchyłka. a ma jakieś inne dolegliwości? ja widzę jedną radę - udać się do lekarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sophie23



Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Była u lekarza(U zwyklego i Chirurga) i powiedzial ze nie wie co to moze byc. Teraz ginekolog zostal ale do niego dluuuga kolejka.To jest cos takiego ze nagle przychodzi i potem nagle odchodzi.Np. pare dni przerwy i od nowa niesamowicie boli i tak caly czas.........Lekarz ten u ktorego byla kazal wstrzymac sie z jedzeniem i taka dieta trzymac i za duzo nie jesc

--------

Jest zdenerwowana bo lekarz nic nie pomogl(powiedzial zeby wziasc leki przeciw bolowe, dotknal 3 razy i tyle ehh) No a inne dolegliwosc powiedziala ze ma strasznie nieregularne miesiaczki. Hmm wiec moze to CI pomoze co to moze byc.. I jak to zwalczac?Sad lub ukoic bol


------edited by emilka-----
staraj się nie pisać bezpośrednio pod sobą kilku postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałam podobne bóle. z tym, że po obu stronach.
nie wiem co mi było ale lekarka przepisała mi No-spe. pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group