Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bóle palców rąk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metis

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 9:09 pm    Temat postu: bóle palców rąk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam taki problem, a właściwie pytanie. Moja mama od długiego czasu cierpi na bóle palców u rąk. Nie wiem czy są to bóle reumatyczne, przypuszczamy, że tak. Była u lekarza rodzinnego, który niestety nie pomógł. Czytaliśmy dużo o maści końskiej. Czy chociaż trochę zniwelowałaby ona ból ? Czy to choć trochę pomogło ? I pytanie czy maść końska rozgrzewająca czy chłodząca byłaby lepsza??? Czekam na odpowiedzi i na rady dotyczące mojego pytania Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

metis
maść końska może pomóc, ale nie na każdego działa.
czy mama robiła morfologię+ CRP+ OB?
jeśli nie to warto zrobić. wtedy zobaczycie czy to na tle reumatycznym (Ob i CRP będą podwyższone).
może też spróbować innych maści, które reklamują na bóle stawów.
Powrót do góry
metis

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedź Smile Wink Czekam jeszcze na jakieś inne rady Smile ale ogólnie można spróbować tej końskiej maści ? Rozgrzewającej czy chłodzącej ? Question
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1