Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle mostka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 6:03 pm    Temat postu: Bóle mostka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Tak dla zainteresowanych miałem temat w onkologi http://www.biomedical.pl/forum/onkologia-vf71.html ale to już raczej nieważne, bo nic z tym działem nie mam wspólnego. Chyba.

Napisałem tam, że od jakiegoś czasu przy wzięciu wdechu i naciśnięciu mostka odczuwam czasami większe, czasami mniejsze kłucie. To kłucie dzisiaj się nasiliło po wczorajszej siłowni, na którą wróciłem po 2 miesiącach. Do tego miałem dziwny suchy, głęboki kaszel, chyba już od października. Ostatnie 3 tygodnie jest spokój, no może dzisiaj z 2 razy tylko. Często mam uczucie głodu, takiego "odbijania się" w nocy. A jem, nie głodzę się.
Do tego wyczuwam takie zgrubienie w przeponie, nie wiem, czy każdy to ma.
Z badań które robiłem to 2 razy rtg klatki, crp + rozmam, usg szyji wszystko ok.

Wie ktoś co może mi dolegać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
kłucie może wynikać z przeciążenia które sobie mogłeś zaaplikować po 2 miesiącach niećwiczenia.
jeśli RTG, CRP, oraz rozmaz wyszły prawidłowo to może są to nerwobóle?

czy lekarz osłuchiwał Cię ?
palisz? lub paliłeś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, lekarz osłuchiwał mnie, płuca, oskrzela mam czyste.
Te kłucia są od miesiąca gdzieś... Paliłem, od czasu do czasu nadal zapalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanie raz na jakis czas boli mnie nie mostek ale miesnie bezposrednio pod nimi o ile to sa miesnie jak naciskam boli bardziej to jest odcinek od pepka w gore do rzeber. co to moze byc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group