Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle mięsni, problemy z chodzeniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slash02



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 12:41 pm    Temat postu: Bóle mięsni, problemy z chodzeniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od pewnego czasu, coraz bedziej bola mnie miesnie, zaopserwowalem to juz gdzies ze 5 miesiące temu ale myślałem ze mi przejdzie (trenuje koszykówke juz z 10 lat wiec pomyslalem ze mogą wystąpic takie bóle) na poczatku miewalem lekkie bóle ale ten ból sie na sila, nie wiem czym to jest spowodowane. Bole występują w kończynach ale bardziej mi doskwierają w kończynach dolnych jako ze musze się poruszac, od pewnego czasu zaobserwowalem ze coraz trudniej mi sie porusza tak jak bym mial nogi z olowiu nie wiem co to za obiawy mam nadzieje ze mi pomożecie.

Pozdrawiam
Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam nadzieje, że jako sportowiec to masz pojęcie o kims takim jak LEKARZ. To mogą byc róźne rzeczy, np. reumatyzm. Musisz iśźć z tym do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anet ka
Gość









PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyna moze byc rozna: od boleriozy, reumatyzmu, powiklaniach po infekcjach wirusowych czy bakteryjnych do powazniejszych chorob jak miastenia. W kazdym razie wymaga to wizyty u lekarza.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group