Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle mięsni podczas graniaw piłke nożną.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luki153



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 7:42 pm    Temat postu: Bóle mięsni podczas graniaw piłke nożną. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ,

Zacznę od tego ze mam 14 lat i gram w piłke w klubie. Rok temu gdy poszedłem pierwszy raz grac w pilke po zimie ( na boisko na dworze ) to w prawej nodze w miesniu w udzie ( nie wiem jaki to bo sie nie znam ) cos mi strzelilo/ zerwal sie lub naderwał sie , i przez cale lato nie moglem grac w noge . na jesien poszedlem na hale grac to wszystko bylo ok . teraz gdy zacząłem chodzic od miesiąca do klubu to wszystko bylo ok ale mialem cos w psychice że jak mocno uderze to znowu mi sie to samo stanie . No ale jakos sie przelamalem i kopalem tę piłkę mocno . Ale dzis gdy poszedłem grac ( a gralem przez 3 godziny non stop ) to cos mi sie stalo w lewej nodze ( nie wiem jak to wytłumaczyc bo sie nie znam , ale po lewej stronie uda ) i co jakis czas jak podchodzilem do strzalu to cos mi sie w prawej nodze nad kostką dzialo ( tak jak by skurcz) i chwile posiedzialem i przestawalo . Wszyscy mi mówią że to przez to ze dorastam . przez zime bardzooo uroslem . Prosze napiscie co o tym sądzicie i co mam zrobic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luki153
Oczywiście objaw może wynikać z okresu dojrzewania ale też może dodatkowo wskazywać na brak pierwiastków i witamin w organizmie.(nie prawidłowe odżywianie a grając spalasz i wydalasz dużo potrzebnych mikroelementów odżywczych)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group