Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle kręgosłupa. Może pomóc!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jalu62



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:44 am    Temat postu: Bóle kręgosłupa. Może pomóc! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-------edited by emilka------
drugie ostrzeżenie: treść posta została skasowana. forum to nie miejsce na reklamę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha1



Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 1:43 pm    Temat postu: bóle kegósłupa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Jak mogę skorzystać z Twojego sposobu skoro nie znam szczegółów,

pytanie do moderatora (administratora) może prześlecie mi na mojego e-maila informacje które usunęliście, mam silne bóle kręgosłupa i szukam bezskutecznie pomocy, być może jalu nie naciąga

_ Edited by Gonzi_
Bez pogrubienia prosze. Co do maila to nie wiem o co chodzi.
Jeżeli to jest twoje drugie konto to masz wielkiego pecha. Reklamy są zabronione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha1



Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 11:04 am    Temat postu: bóle kręgosłupa - pomogło Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Smile Bardzo dziękuję za pomoc (dostałam informacje od moderatora) n/t żelu NeuroTerapia -nie wiem czy można wymienić jego nazwę - (chociaż wcześniej przeglądając Forum widząc kogoś z problemami bólu żołądka podzieliłam się już swoją radą z inną osobą, o stosowanym i skutecznym u mnie w chorobie wrzodowej ,,Balsamem Szostakowskiego) Chciałam bardzo podziękować i polecić bo skutecznie mi pomógł - to nie znaczy, że mam już zdrowy kręgosłup, ale w czasie kiedy zaczynam odczuwać ból - czasem bardzo silny -po nasmarowaniu ten żel przynosi ulgę- mogę np. zasnąć, a nie muszę podkreślać ile to znaczy, nie musieć przewracać się z boku na bok i co chwilę wstawać z powodu bólu kręgosłupa, promieniującego aż do piersi..............uf.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group