Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle kręgosłupa, ciągłe zmęczenie, nerwowość.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetkaaa1980



Dołączył: 10 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlaskie
PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 2:32 pm    Temat postu: Bóle kręgosłupa, ciągłe zmęczenie, nerwowość. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

potrzebuje pomocy ostatnio wszystko mnie boli,a najbardziej kregoslup.czy to moze byc zwiazane z nerwami,nic mi sie nie chce,jestem zmeczona,nerwowa.prosze o jakos rade czy powinnam zglosic sie do psychiatry?

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem.
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetkaaa1980
moim zdaniem najpierw powinnaś zgłosić się do lekarza rodzinnego.
niech zleci badania: morfologię + OB + CRP
objawy o których piszesz mogą być związane z porą roku, zmęczenie może być wywołane kiepską morfologią i niedoborami witamin oraz mikroelementów.
warto też zrobić RTG kręgosłupa i zobaczyć czy nie ma stanu zapalnego/ zwyrodnienia.
objawy niekoniecznie wskazują na zaburzenia psychiczne, choć nie można też ich wykluczyć.
dlatego najpierw warto zrobić badania. jeśli wszystko wyjdzie ok wtedy zapisać się do psychiatry- do niego nie trzeba mieć skierowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 1:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam podobnie kilka lat temu, gdy pracowalam po 14 godz w dzien w dzien i nic wiecej, zle sie odzywialam i nic innego dla siebie nie robilam jak praca. Gdy zle sie odzywiasz zaczynasz miec nie dobor witamin(np magnez) co sprzyja nerwicy, depresją i zlym samopoczuciem. Musisz zadbac o swoje zdrowie, wysypiac sie, jesc zdrowo, zrobic cos dla siebie (moze basen jesli lubisz plywac?albo taniec) COKOLWIEK, CO LUBISZ. Zainwestuj w siebie, zadbaj o zdrowe żywienie to i Twoj o rganizm bedzie lepiej funkcjonowal. I wiem, ze lenistwo w tym przeszkadza. Ale jesli juz zaczniesz i wprowadzisz to w nawyk to juz nie bedziesz potrafila zyc inaczej. Mysle, ze najpierw od tego powinnas zaczac. Tylko wazne jest by jesc zdrowo ale co lubisz, robic cos co lubisz, zażywać świeżego powietrza itp. By sie nie zniechęcić. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku nerwowosc, ciagle zmecznie byly wynikiem niedoczynnosci tarczycy. zrob sobie badanie tsh ktore kosztuje okolo 18 zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wlasnie przypomnialam sobie ze mam pewna swietna ksiazke.. przepisze Ci to co wydaje mi sie dosyc istotne Wink moze pomoze ;)wiele problemow rowniez wynika z powodu kregoslupa..:
-przy [przemieszczeniu kregow szyjnych moga sie pojawic nastepujace dolegliwosci:bole glowy, rozdraznienie, nerwowosc, bezsennosc, katar, wysokie cisnienie, ciagle przemeczenie, wypryski, pryszcze, choroby tarczycy, gardla, przeziebienia, alergia, gluchota, choroby oczu
_przy przem.kregow piersiowych:astma, kaszel, ciezki oddech, bole rak, plecow, choroby zwiazane z niepraw.fukcj.serca, niskie cisnienie, zaburzenia w krwioobiegu, zapalenie stawow, choroby zoladka,zgaga, mstany ciaglego przemeczenia, wypryski, reumatyzm, bole brzucha,.
-....kregow ledzwiowych;zaparcia, biegunki, skurcze w nogach,choroby pecherza moczowego, bolesna miesiaczka, silne bole w kolanach, zimne nogi, hemoroidy.

Przyczyna tych wszystkich dolegliwosci jestb zwyrodnialy kregoslup. ludzie czesto nie wiedza, ze 60 proc.wszystkich chorob ma zly stan kregoslupa. i dlatego jesli pojawily sie objawy wyzej wymienionych chorob w pierwszej kolejnosci trzeba sie zajac swoim kregoslupem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group