Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle i zawroty głowy po 13 latach od wypadku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LOLI



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 2:35 pm    Temat postu: Bóle i zawroty głowy po 13 latach od wypadku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam zaczne od początku,13 lat temu miałam uraz glowy.tzn kila razy upadłam na tył głowy o beton,nic mi nie było,po kilu tygodniach w miejscu uderzenia wyszły mi włosy,potem odrosły.po kilku latach bóle głowy i mdłosci az do wymiotów nie dawały mi życ normalnie,poszłam do lekarza który powiedział ze po tylu latach nic nie moze sie dziac w głowie/zaden rak itp/zrobił mi prześwietlenie kręgosłupa,okazało sie ze mam skrzywienie na odcinku karku,lekarz stwierdził ze stad te objawy,skrzywienie naciska na częsci mózgu i od tego mam mdłosci i bóle głowy,dostałam leki i rehabilitacje,podczas kuracji objawy ustąpiły,co jakis cza teraz wszystko sie nasila,do tego w miejscu uderzenia boli mnie czasem,imam uczucie jakby mi mrówki tam przechodziły ale tylko chwile.niewiem co robić,pomóżcie.

~~Edited by Gonzi~~
Zmieniam tytuł zgodnie z Regulaminem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co robić? Musisz z tym walczyć. Rehabilitacja, może konieczna operacja. A to już sprawa dla twojego lekarza. Idź i popytaj się o wszystkie za i przeciw. PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj!
strasznie Ci współczuję, bo wiesz co nie ma jakiegoś konkretnego wyjścia z takiej sytuacji... Ja osobiście starałabym się jak powiedział Gonzi z tym walczyc! Na operację natomiast nie zgodziłabym się... mówię to na ten czas... Zależy czy bardzo bym się męczyła i czy by mi te bóle strasznie przeszkadzały... Z reguły po takich operacjach... takich-związanych z połączeniami kości jest niestety, ale gorzej! to jest smutne, ale uwierzcie ja (nie na sobie) ale w życiu dużo widziałam, spotkałam się z takimi sytuacjami i wiem coś o tym..
Decyzja należy do Ciebie, a pomóc może w jej wyborze lekarz:)
powodzenia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja po prostu najzwyczajniej uważam, że lekarz gada trochę pierdoły.
Co prawda - może Cię boleć głowa do nacisku na tętnice szyjne, ale już nie jest wesoło jak Cię boli w tym miejscu w którym się uderzyłaś.
Nieprawdą jest, że po takim czasie nie może się nic stać...

A miałaś robione jakieś badania głowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group