Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle i zawroty głowy oraz inne dziwne objawy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narthul



Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 8:38 pm    Temat postu: Bóle i zawroty głowy oraz inne dziwne objawy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam 17 lat i nie wiem co się dzieje z moją głową. Od paru lat dosyć często boli mnie głowa i towarzyszą temu dziwne objawy. Dawniej zdarzało się, że przed bólem głowy następowały zaburzenia wzroku przez migającą ***pustą plamę*** po czym następował potworny ból, którego po prostu nie dało się wytrzymać. Bóle te występowały w różnych odstępach czasu, a od ponad roku nie było ich w ogóle. Jednak teraz pojawiły się nowe objawy.. Zdarza się, że przez kilka dni nie widze ostro na prawe oko. Różne są też rodzaje bólu. Czasem są to uciski innym razem ból pulsujący i inne... Dodatkowo zdarzają się zawroty głowy, osłabienia i szybsze bicie serca. Dokuczliwa jest również wrażliwość mojej głowy na uderzenia. Czasem wystarczy lekkie uderzenia albo nawet wstrzą i głowa już boli.. Przez to nie moge np. robić ***główek*** przy grze w piłce. Niepokoi mnie także pojawienie się dziwnej wydzieliny w gardle.. Kiedyś przypadkowo kolega kopnął mnie w twarz. Uderzenie było dość silne. W chwię po nim w ustach pojawiła się ciecz, która zaczęła kapać mi przez nos. Z początku myślałem, ze to krew, gdyż w smaku była bardzo podobna, jednak za chwilę okazało się że ciecz ta miała wodnisty kolor... Dodam, że po tym uderzeniu dziwnie się czułem, nie miałem na nic siły i bardzo bolała mnie głowa.
Myslę, że warto również wspomnieć o wypadku, jaki miał miejsce 7 lat temu. Wtedy to kolega podciał mnie przy grze w piłkę i uderzyłem tyłem głowy o murawę. Straciłem przytomność a później przez tydzień nie chodziłem do szkoły, gdyż źle się czułem. I z tego co pamiętam, mniej więcej od tego czasu zaczęły się moje problemy z głową. I mam pytanie: czy obecne dolegliwości mogą być skutkiem tego uderzenia??
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za każdą odp i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group