Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

BÓLE i jeszcze inne bóle - pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemo1001



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 9:43 pm    Temat postu: BÓLE i jeszcze inne bóle - pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bóle stawów( łokci, nadgarstków, kolan), chodzące bóle w klatce piersiowej-mostku- plecach-biodrach. Drętwienie stóp i palców. Ogólne zmęczenie, mylny i słaby wzrok. To są moje objawy, które się ostatnio pojawiły. Do tego stopnia, że ostatnio miałem takie chodzące bóle po całym organizmie i czułem się jakby ktoś mnie uderzał. 5 sekund i ból się przemieszczał w inne miejsce. Najgorzej było jak mnie złapał w kolanie, gdzie nigdy z tym kolanem nie miałem żadnych urazów. Bolało do tego stopnia że nie miałem pełnego czucia w stopie. Cały czas czuję się zmęczony i ciężkie mam oczy. Dzisiaj mam bardzo sztywny nadgarstek prawy i czuję drętwienie w prawej stopie dokładnie w zgięciu łączącym stopę z piszczelą.
POMÓŻCIE PROSZĘ. CO TO MOŻE BYĆ I CO MOŻNA Z TYM ZROBIC.
Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przemo1001
Udać się do lekarza(badanie krwi i kału na pasożyty)Czy nie zostałeś czasem ugryziony przez kleszcza?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przemo1001
niech też zleci OB i CRP. oraz czynnika reumatoidalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemo1001



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak byłem ugryziony przez kleszcza, ale dojrzałem go od razu i na pogotowiu usunęli i nie zauważyłem żadnych zaciemnień skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przemo1001
Pytałem dlatego,że objawy właśnie wskazują na boreliozę.Proponuję jednak  wykonać  podstawowe badanie diagnostyczne t.j. przeciwciała
przeciw Borrelia burgdorferi w klasie IgG i IgM. oraz te co już zalecałem(badanie krwi,ogólne,morfologia i na pasożyty)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group