Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle głowy, suchy kaszel, brak sił

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekryki



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kucharz - kelner
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 5:09 pm    Temat postu: Bóle głowy, suchy kaszel, brak sił Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie:)Jestem Iwona i mam 22 lata mam wspaniałego nażeczonego i synka..ale nie wtym rzecz mimo że jestem szczęśliwa to gdzieś tak w roku 2005 poczułam w głowie jakby zawroty..później z czasem te zawroty ustąpiły po pewnym czasie zaczęła mnie boleć bardzo głowa w okolicy potylicznej,jaki przy skroniach i na przodzie głowy,zawroty,suchy kaszel z wydzieliną.... mimo że jest 2010 rok te objawy zamiast ustąpić to są coraz częstsze..czasami mam wrażenie że sił nie mam..a czasami mam lekkie ukucia w sercu i strasznie obawiam się że moge mieć raka mózgu gdyż świętej pamięci moja mama na taką samą przypadłość zmarła....Sad Więc chciałabym wiedzieć czy na pewno mam raka...i ile czasu mi jeszcze zostało...za każdą odpowiedź z całego serca dziękuję.

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba iść do lekarza, zrobić badania...

Tu nie ma wróżek...Nikt Ci tu nie powie czy jesteś chora. Najpierw trzeba zdiagnozować co Ci dolega. O ile dolega rzeczywiście...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group