Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle głowy połączone z problemem ze wzrokiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skwarek



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 12:04 pm    Temat postu: Bóle głowy połączone z problemem ze wzrokiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Postanowiłem zapytać na forum,ponieważ wuzyte u lekarza mam dopiero w środe, prosze o cierpliwość w czytaniu bo troszke tego jest ;]
Więc
Siedząc sobie pewnego razu przy komputerze, zauważyłem, że nie moge skupić wzroku na detalach. Gdy się na coś patrzyłem miałem wrażenie, jakbym przed chwilą wpatrywał się w słońce i za nic nie widziałem... tego co znajdywało się w centrum. Dodatkowo miałem takjakby mroczki z zawężaniem się pola wizenia. Oczywiście odszedłem od komputera (mam z nim styczność głównie ze względu na prace) i po ok 15 minutach problem znikł. Po upływiek olejnych 10 minut dopadł mnie nagle silny ból głowy, który zdusiłem po ok godzinie lekami. Teraz mam takie okresy przejściowe. Jednego dnia boli, drugiego nie (od 4 dni mam ten problem) a czasem złapie w połowie dnia. Zazwyczaj towarzyszą temu właśnie te same problemy ze wzrokiem. Ból jest pulsujący jakby to powiedzieć migrenowy.

Dobra teraz troche napisze o moich podejrzeniach. Mam wade wzroku, krótkowzroczność. Od dłuższego czasu nosze troche za słabe okulary, nie są skandalicznie słabe, ale wada odrobinke się pogłębiła. Dodatkowo od jakiegoś czasu nosze sklejone okulary....tak wiem brzmi to pewnie troche dziwne, ale pękła mi obramówka lewego szkła, którą zakleiłem specjalnym klejem. Teraz tutaj moje pytanie.
Czy te bóle i kłopoty ze wzrokiem mogą być spowodowane wadą wzroku, klejem i tym, że okulary są już troche za słabe, czy może jest to migrena (moja matka choruje na migrene od dawna) czy mam się raczej spodziewać czegoś poważniejszego typu guz czy Bóg wie co.
Z pewnością najlepszym rozwiązaniem bęzie udać się właśnie do lekarza co jutro już robie (okulista), ale może ktoś z was już się z tym spotkał.
Dzięki bardzo za ewentualne posty
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być od szkieł. jak są za słabe lub nieprawidłowo korygują, to mogą wywoływać bole głowy, zamazane widzenie itd. ale skoro w rodzinnie jest migrena to też nie wykluczam, poza tym ta pogoda... przejdź się do okulisty a jak problemy nie mina, to do ogólnego
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiusxx



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 3:15 pm    Temat postu: TK! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie: czy na TK głowy(Tomografia Komputerowa) może wyść rak mózgu, albo jakiś inny paskudny guz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może wykryć tego typu zmiany
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group