Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle brzucha w podbrzuszu..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Wto Paź 23, 2007 8:50 pm    Temat postu: Bóle brzucha w podbrzuszu.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam..
Mam pytanie, czy moze ktoś wie dlaczego może boleć mnie podbrzusze? szczególnie w lewym boku.. Te bóle mam już od dwóch misięcy ale w ostatnich dniach znacznie bardziej mnie bolą.. z początku myślałąm że to ciąża, ale zrobiłam testy i wyszly negatywnie... więc już nie wiem dlaczego tak się dzieje?
Proszę jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to z góry bardzo dziękuję!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być wiele zgłoś się do lekarza najlepiej zrobi usg i wszystko się wyjaśni
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat i czy możliwe że to może być torbiel? objawy właśnie są bardzo podobne, gdyż dużo dzisiaj czytałam na ten temat...

----edited by emilka----
nie zakładaj dwóch jednakowych tematów. ten pozostawiam, a drugi skasowałam.

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

takie bóle mogą oznaczać wiele rzeczy, w tym również torbiel. zobacz tutaj:
http://www.biomedical.pl/forum/co-oznacza-bol-prawej-strony-podbrzusza-vt5471.html
a o torbielach jest osobny temat:
http://www.biomedical.pl/forum/6-vt102.html?postdays=0&postorder=asc&highlight=torbiel&start=50
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O torbielu właśnie czytałam na tym forum..
masakra, tyle powodów może byc? chyba jednak pora iść do lekarza...
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group