Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anial86



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:30 pm    Temat postu: Bóle brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam taki problem, niedługo wyjeżdżam na urlop gdzie będę intensywnie, czynnie spędzać czas a tu mały zonk Sad , nagle coś mnie dopadło mam bóle brzucha, ból ciągły w okolicy lędźwiowej, ciągłe parcie na mocz i co dziwne biegunki?? Nie wiem co z tym zrobić, poszłam do apteki i tam mi farmaceutka poleciła fitolizyne, ale ja nawet nie wiem co mi jest bo jakby to zapalenie pęcherza to skąd biegunki. Dodam jeszcze co mnie martwi to mam dyskopatie i lekarz mi powiedział, że w momencie wystąpienia problemów z oddawaniem moczu powinnam się z nim skontaktować, bo to może być jakiś ucisk i kwalifikuje się do operacji, ale mam nadzieje,że to nie jest od tego, no i jak się pozbierać w ciągu trzech dni Question Dodam jeszcze, że teraz tez nie jestem w domu i nie mogę się udać do lekarza

Uściśliłam temat / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym się skontaktowała z lekarzem.

to jedyne co mogę poradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anial86



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 9:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

otóż to, żeby isc do lekarza musialabym zrobic sobie przynajmniej kilka dni wolnego a teraz mam egzaminy, bo w naszej rzeczywistosci nikt mnie tutaj nie przyjmnie tylko musialabym jechac do domu, a jak chce tutaj to za kazda wizyte place 70 zl, a jeszczze dodam ze maja takie prawo Confused Nie wiem czy jest to na tyle pilne by przekladac egzaminy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group