Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle brzucha, problemy ze snem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Error_Demon



Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 3:27 pm    Temat postu: Bóle brzucha, problemy ze snem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Mam 16 lat od kilku dni męczą mnie długotrwałe bóle brzucha, wszystko zaczęło się w piątek około godziny 5:30 rano, kiedy obudziłem się z bólem brzucha i odruchami wymiotnymi.
Około 7 nie mogłem już wytrzymać i zwymiotowałem ból ustał na kilka godzin, aby powrócić ponownie, nie wiedziałem jak sobie radzić więc jadłem cukierki miętowe które w jakiś sposób łagodziły ból. Następnie ból ustał około 15, ale nie jadłem mimo to obiadu. Następnie o 19 zjadłem kolację i wszystko było dobrze, ale kiedy zacząłem zasypiać ból powrócił praktycznie nie przespałem połowy nocy.
W sobotę rano ból nadal się utrzymywał nie zjadłem nawet połowy śniadania, ale mniej więcej o 10 całkowicie ustał i więc mogłem normalnie zjeść obiad oraz kolację i wszytko było dobrze. I znów przed snem ból powrócił tym razem nie przespałem niemal całej nocy. Nie zjadłem dziś śniadania, ból trwa od wczorajszej nocy i jak dotąd (14:15) nie ustał, aczkolwiek jest słabszy nie jestem w stanie nic zjeść każdy posiłek w przełyku powoduje odruch wymiotny, ale nie wymiotuję, piłem wywar z rumianku, który jako tako łagodził bóle, proszę o porady co to za choroba? Czy to jakieś zatrucie, grypa żołądkowa czy może wrzody??
I jeszcze jedna ważna sprawa od piątku popołudnia nie oddawałem ani razu kału.

Bardzo proszę o rady jak dalej postępować i czy gdyby bóle nie ustały do jutra będę mógł iść do pracy? Czy lepiej udać się do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Gru 06, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to czy pójdziesz do pracy zależy tylko od ciebie- jeśli ból pozwala ci funkcjonować to możesz iść do pracy.
ale moim zdaniem lepiej udać się do lekarza. długotrwały ból nie jest normalny dlatego lepiej sprawdzić co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group