Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle brzucha podczas ciąży..?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 4:43 pm    Temat postu: Bóle brzucha podczas ciąży..? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sie dowiedzieć czy podczas ciąży może boleć dolna część brzucha? Seks uprawiałam ponad tydzień temu, a trzy dni po tym aż do dziś za każdym razem gdy coś zjem boli mnie brzuch, czy to może mieć coś zwiazanego z ciążą..?
Proszę pomozcie mi..
Z góry bardzo serdecznie dziekuję!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze masz jakies wrzody????
a co do ciazy to zalezy kiedy dokładnie uprawiałas sex i jak długie masz cykle...bez tego ciezko jest cokolwiek powiedziec...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nawet jak bylabys w ciazy to te bole po jedzeniu nie powinny wystepowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:07 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Narazie nie mam zamiaru byc w ciąży. Mam dopiero 17 lat..:-/
A bóle bardziej występują w dolnej lewej części, i dodam że niedawno miałam operacji po ostrym zapaleniu wyrostka (może to coś ma do tego?)
Błagam pomóż mi!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej by było jakbys poszła do lekarza...moze jakies usg zrobi, bo my tu tylko mozemy przypuszczac co Ci dolega.. Wink
ale na ciaze to mi nie wyglada
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że to ciąża nie jest, dziękuję choć za ten cień nadzieii:-)
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:22 am    Temat postu: Twardy brzuch podczas ciąży..? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, to znowu ja...
Mam teraz pytanko słyszałam że podczas ciąży brzuch staje się twardszy czy to prawda? Jeśli tak to w którym tygodniu..?
Bo ja mam wrażenie że mój brzuch w dolnej części jest twardszy niż zwykle i do tego trochę mnie boli...
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


----edit by Pituszka
Temat został przeniesiony do Twojego poprzedniego tematu, smialo mozesz w nim pisac Smile "Bole brzucha podczas ciazy"

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza kobieto, bo jeszcze się okaże, że to jakaś poważniejsza infekcja. Nie spotkałam się jeszcze z tym, że brzuch w ciąży boli po jedzeniu. Zrób sobie test, to będziesz wiedzieć najlepiej.
A tak na marginesie: najlepiej jest myśleć o ciąży ZANIM zacznie się uprawiać seks. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja sie boję iść do lekarza, a czy podczas ciąży brzuch może być twardszy? Jak tak to w którym tygodniu?
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owszem brzuch staje sie twardszy ale pozniej... jak macica zacznie sie powiekszac ale na pewno tak nie jest w pierwszych tygodniach...a moze to ci sie okres zbliza??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group