Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle brzucha po zabiegu...pomóżcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiaczek151617



Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:21 pm    Temat postu: Bóle brzucha po zabiegu...pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
w październiku 2009 miałam zabieg- usunięto mi torbiel krwotoczną jajnika prawego, wyrostek robaczkowy oraz uchyłek meckela. blizna wygląda ładnie, niestety od kilku miesięcy prześladują mnie bóle podbrzusza w prawej strony. Badania krwi i moczu prawidłowe. W usg stwierdzono niewielką ilość wolnego płynu za macicą i między pętlami jelitowymi z prawej strony(ten płyn jest od kilku miesięcy, cały czas tyle samo mimo leczenia zinnatem 500 4x1 tabl. Ginekologicznie wszystko w porządku(byłam u 2 lekarzy) około 3 miesięcy gorączka do 37,5 ciągle. Ostatnio gazy i wzdęty brzuch który boli coraz bardziej szczególnie przy wypróżnianiu i oddawaniu moczu, ale nie tylko. Dodam że mam 18 lat.
Co to może być?? Co mam robić?
Proszę o wszystkie opinnie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 6:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiaczek151617
Czy przeprowadzono badanie krwi,moczu(wyniki z normami dla danego labo)Badanie gastrologiczne.Czy bóle pojawiły się zaraz po zabiegu czy stosowania antybiotyku(jakie inne były leki)Czy są problemy ze stolcem(wypróżnianiem)jaki jest stolec,badanie na krew utajoną.Czy bóle nasilają się przy zmianach pogodowych?jak się odżywiasz(wszystko w tej chwili jadasz?)Inne objawy?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosiaczek151617



Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badania krwi i moczu mam srednio co 2 tygodnie i za każdym razem lekarz mówi że są w normie, wizyte u gastrologa mam w przyszłym tygodniu, bóle mam ciągle od zabiegu, antybiotyk dostałam na ten wolny płyn który i tak się nie wchłonął, innych leków nie dostawałam, tylko insuline, przy wypróżnieniach ból chwilowo nasila sie jak by ktoś wbijał mi nóż, badań na krew utajoną nie miałam. Nie zauwazyłam zmian bólowych przy zmianach pogody, odżywiam się zdrowo i regularnie ze względu na cukrzyce. Innych objawów nie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group