Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolący brzuszek

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:27 am    Temat postu: Re: bolący brzuszek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sunia napisał:
Witam wszystkich.Mam problem może mi ktoś pomoże mam w domu tyg dzidziusia i od wczoraj moją małą księżniczkę chyba pobolewa brzuszek.Tak to jest spokojna ale są momenty że się napina i płacze chwilkę i już jest dobrze dziś zrobiła dwie kupki jedną dużą drugą małą noc przespała bardzo ładnie a dziś w dzień nawet spała 3godz bez przerwy niewiem co mam robić i czy mogę coś takiemu małemu dziecku podać pomóżcie,karmię piersią.
Herbatki z koperku .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyneczka888



Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masuj brzuszek, podkurczaj nóżki żeby bączki wyleciały Smile Pomagają probiotyki no i przede wszystkim czopki Viburcol https://www.aptekagemini.pl/search/st_search/?q=viburcol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcin p



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najskuteczniejszym lekarstwem jest czas... Dzieci wcześniej czy później wyrastają z tych problemów...A do tego czasu wszystkie ręce i środki na pokład- noszenie, bujanie, przytulanie,masowanie, szum suszarki pomagał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group