Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolące sutki , ból kręgosłupa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 2:08 pm    Temat postu: bolące sutki , ból kręgosłupa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
W tamtym tygodniu parę dni bolał mnie kręgosłup na dole (lędzwia). Myślałam,że to jakieś przeziębienie bo 2 dni źle się czułam.W tym tygodniu boli mnie jajnik prawy. Mam bóle menstruacyjne ale słabe.Dwa dni temu zaczęły boleć mnie sutki tak że nie mogłam się wytrzeć ręcznikiem i spać na brzuchu. A dziś rano dalej bolą i są strasznie suche. Powinnam dostać miesiączkę dziś albo jutro. Miała tak któraś Kochane ??? pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, tego typu bóle mogą sugerować, że jesteś w ciąży. Czy odbywałaś ostatnio jakiś stosunek lub planujesz ciąże? Ból piersi, sutków i nadwrażliwość brodawki to objawy towarzyszące zazwyczaj ciąży lub poprzedzają menstruacje. Problem jest stosunkowo popularny. Jeżeli chodzi o samą miesiączkę, czy miałaś ostatnio jakieś spięcia, denerwowałaś się lub działo się coś, co zachwiało twój spokój i równowagę? Jednakże, ten ból jajnika może być również zagadkowy, ponieważ pojawił się wraz z bólem sutków. Co do samego kręgosłupa, to boli Cię nadal, czy akurat ten problem już minął? Ostatnio były ogromne zmiany pogody, a zwłaszcza ciśnienia i pojawiły się ogromne watr, co mogło spowodować popularne „przewianie”.

Możliwą przyczyną mogą być również niezłośliwe zmiany guzkowe, które mogą być między innymi torbielami lub włókniakami. Jednak w takim przypadku wyczuć powinnaś zmiany na piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fmonisiek87



Dołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od czterech dni spóźnia mi się okres, zamiast niego od dwóch dni mam brązowe plamienia, ale bardzo skromne. Miała tak któraś z was
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group