Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolące skurcze brzucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lynx



Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 24, 2008 10:23 pm    Temat postu: Bolące skurcze brzucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam do Was taką sprawę. Od długiego czasu mam porblemy z brzuchem tzn. wcześniej miałam naprawdę bolące skurcze brzucha,lekarz powiedział,że poprostu miałam niestrawnośc ale tabletki nie pomagały a bardziej szkodziły. W końcu choroba też ustała. Lecz juz po kilku miesiącach znowu mi się objawiła tylko tym razem włącznie z biegunką, byłam zmuszona jechać na pogotwie i lekarz mówił ,że mam grypę żoładkową ale i tym razem tabletki zbytnio nie pomogły i choroba znowusz ustała. Czasem nagle jak coś podniosę ciężkiego bądź gdy mam za dużą aktywność lub się zdenerwuje mam ataki bólu. Dokładnie niewiem czy to ma związek ale wymienię wszystko. Wlacznie z problemami brzucha pojawiły się bardzo mocne bóle serca i problemy z oddychaniem choć to rzadko (gdy mam problem z oddychaniem to strasznie płuca mnie bolą ale to trwa zaledwie chwilę). Bądź może z tym wszystkim ma związek moja choroba tzn.niedoczynność tarczycy biorę Euthyrox 75. W poprzednim miesiącu miałam problemy z moczem i wykryto u mnie Escherichia Coli >10^6 / ML . Byłoby okey tylko,że niedawno zaczełam miec znowu problemy z brzuchem i jest mi naprawdę bardzo zimno i czasem czuję się jakbym coś ćpała, a dziś zauważyłam w moim kale krew (mam jakby biegunkę tylko,że wychodzi mały bobek i dużo takiej maźi w której jest właśnie ta krew). Poszłabym do lekarza ale niestety zbytnio się zraziłam i dlatego proszę Was napiszcie co to może być.




------edited by emilka-----
zmieniłam tytuł tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jakiegoś pierwotniaka złapałaś np. Entamoeba histolytica albo Balantidium coli?

Jakie leki na to już brałaś?

I do lekarza trzeba iść, ale do innego. Kiedyś na rozumnego trafisz a sama się raczej nie wyleczysz Smile
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group