Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolące plecy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robo

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 8:37 pm    Temat postu: Bolące plecy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ból w okolicy nerek i często muszę chodzić do łazienki. Podejrzewam że jest to zapalenie nerek. Czy jest na to jakiś lek który mogę kupić w aptece?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Robo
Wugląda to na infekcję układu moczowego albo piasek lub kamienie w nerkach.Wskazana wizyta u lekarza i wykonanie usg i badanie moczu.Na razie stosuj :Prouro lub Żuravit oraz dużo pić wody mineralnej nie gazowanej(2,5l)
Robo

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałem już badanie moczu i dało wynik negatywny tylko nie pamietam gdzie jest
Powrót do góry
carboczar

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn,należy wykonać badanie kręgosłupa.
Powrót do góry
Robo

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja miałem badanie nie tak dawno i nic nie wykazało. Chciałem jeszcze doda że bylem chory na grypę, więc wziąłem gripex i po nim strasznie wierciło mnie w nerach. Przeczytałem na opakowaniu a tam że by nie stosować przy zapaleniu nerek wiec odstawiłem gripexa i ból znikł.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1