Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolace piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:32 pm    Temat postu: bolace piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.... powracam jak koszmar senny z ciaglymi pytaniami
Tym razem chcialam sie dowiedziec czy Wy tez drogie dziewczyny macie takie dolegliwosci jak ja! Mimo, ze od roku biore tabsy to i tak (gdzies w polowie opakowania) bola mnie piersi...sa nabrzmiale i obolale.... Czy Wy tez tak macie?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ja tylko powiem ze jesli Cie bola przez dłuzszy czas to wybierz sie do gina- byc moze trzeba je zmienic Question z 2giej strony moze tak organizm reaguje na hormony? nie wiem,bo sama nigdy nie bralam. poczekaj na odp. innych kolezanek,ale mysle ze wizyta bedzie dobrym rozwiazaniem Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biore tabletki juz ponad 1,5 roku i nie mam takich dolegliwosci,mialam ale jak nie przyjmowalam tabletek,wtedy to malo mi nie eksplodowaly.Mysle,ze powinnas skontaktowac sie z lekarzem,bo rzeczywoscie byc moze trzeba zmienic tabletki. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 9:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

qrcze...a moze jestem w ciazy?????
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wydaje mi sie..bierzesz tabletki wiec nie ma owulacji,chyba ze zapomniałas wziac i byla jakas sytuacja w ktorej moglo dojsc do zaplodnienia? Rolling Eyes ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie...zadnej nie zapomnialam, zadnej nie zwymiotowalam...brak biegunek itd.... ostatnio bylo sporo alkoholu ale podobno (jesli nie zwymiotujesz tabletki zanim sie wchlonie) on nie ma wplywu na skuteznosc tabletek... Choc spotkalam sie z opinia, ze nie powinnysmy sie kochac tego samego dnia czy wieczoru kiedy pijemy.... choc nie wydaje mi sie to przeciwskazaniem
.... choc moze sie myle
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 6:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź Ty najlepiej do ginekologa. Ale według mnie, to Ty w ciąży nie jesteś.
Kobieto, masz baaaardzo dobre zabezpieczenie i jeszcze marudzisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje!!! Powinnam wreszcie zaufac tabletkom. W koncu juz tyle je biore!!!A ten bol piersi to w sumie nie potrafie okreslic czy faktycznie jest bolem! To raczej nabrzmialosc. Probowalam na spokojnie zastanowic sie i przypomniec sobie jak faktycznie bolaly mnie kiedys piersi jak nie przyjmowalam tabletek i chyba ma sie to nijak do prawdziwego bolu. To chyba raczej panika, schizy i wmawianie sobie, ze mnie cos boli i pewnie jest to spowodowane ciaza... ach ja glupia
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe wkoncu zrozumiała Wink Laughing jesli bedzie sie utrzymywał to pedz migiem do gina i zmieni Ci tabsy Razz na 10000% nie zajdziesz w ciaze jesli bedziesz regularnie zazywac tabletki Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group