Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolące małe palce u nóg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 8:07 am    Temat postu: bolące małe palce u nóg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam taki problem że bolą mnie małe palce u stóp, są takie jakby napuchnięte i utrudnia to chodzenie bo w butach mnie uwierają ;/ dodam tez ze mam tez problemy z paznokciami na tych małych palcach szczególnie na jednym gdzie wygląda on jakby rósł z wielu miejsc i nie jest to jednolity paznokiec ;/ czy jest na to jakas masc krem czy cos w tym stylu co moglbym zakupic w aptece zeby ta taka jakby opuchlizna zeszła ? ewentualnie jakis domowy sposob ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, spróbuj zmienić obuwie:) Na rozmiar większe, daj palcom troche luzu, Po drugie - udaj się do apteki i spytaj po prostu o dobry środek na opuchnięcia. Naturalnym sposobem, możesz parzyć stopy wieczorem w gorącej wodzie z szarym mydłem:)

Jak będziesz w aptece, mogę polecić Ci dwa środki:

-Aescin żel 40 g ( ten na opuchnięcia itp )
- Acerin cool relax żel chłodząco - relaksujący do stóp 75 ml - a ten, możesz potem nałożyć na stopy, by je "zrelaksować"

Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam na forum. Być może jest tak,że jesteś na coś uczulona i puchnięcie palców to nic innego jak tylko reakcja alergiczna,takie rozwiązanie również warto brać pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to słabe krążenie i źle dopasowane buty

------usuń odnośnik do strony w podpisie-----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może również i tak być,dlatego lepiej chyba udać się do lekarza aby to zbadał. Byłaś już z tym moze? Jeżeli tak to koniecznie daj znać na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group