Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolące, chyba węzły chłonne.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matei



Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 10:53 pm    Temat postu: Bolące, chyba węzły chłonne. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem. Od jakiegoś miesiąca nieregularnie bolą mnie pachwinowe węzły chłonne. Chyba... , ponieważ jest to taki lekko kujący ból, bardzo przypominający nerwoból w okolicach pachwiny. Czasmi po lewej,a czasami po prawej stronie. Czy to są węzły chłonne, czy nerwobóle. Jak temu zaradzić? Zaznaczam, że czasami też bolą mnie nerwy czaszkowe- też nerwobóle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aby przekonac sie czy to wezel chlonny wystarczy wziac atlas anatomiczny. tam jest ladnie pokazane w ktorym miejscu znajduja sie wezly. jesli jednak nadal nie bedziesz mogla tego zlokalizowac proponuje przejsc sie do lekarza rodzinnego. On za pomoca badania fizykalnego powinien zdiagnozowac i zlokalizowac bol.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group