Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

boląca stopa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojti



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 2:43 pm    Temat postu: boląca stopa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem , dziś rano obudziłem sie z bolem lewej stopy ,spód nogi okolice dużego palca . ból jest tak mocy ze absolutnie nie moge stanąć na nodze , jeszcze wczoraj wieczorem normalnie chodziłem nic nie bolało . Stopa nie jest opuchnieta poki co wyglada normalnie , bylem u chirurga powiedzial ze nie wie co to jest , kazal czekać na rozwój sytuacji i przyjsc do kotroli w piątek ( jak bylem po skierowanie lekarz ogolny mówil cos o zapaleniu ścięgna ). Może ktoś pomóc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojti
Proszę zastosować żel Ketonal lub Ibum
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wojti



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje, a jakieś podejrzenia co do przyczyny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyczyn może być kilka,np nerwoból,nadwyrężenie,skurcz,bez badania fizycznego nie mogę ocenić.Uważam że w ciągu 3 dni powinno przejść.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group