Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

boląca skóra głowy :( heelp !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
powszechna



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 9:29 pm    Temat postu: boląca skóra głowy :( heelp ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni skóra głowy strasznie mnie swędzi, ale tak dziwnie (nie tak jak
np. na tłuse włosy). A jak się chce podrapac to strasznie mnie bolą włosy i
wogóle Sad.
Może to przez szampon ? Używam już od dłuższego czasu szamponów wyłącznie
Pantene. Najczęściej intensywną regeneracje. Zwykle myje włosy raz na
tydzień, ostatnio 2 razy. Nie używam żadnych kosmetyków do włosów oprócz
szamponu i odżywki ...
Od dłuższego czasu biore tabletki controloc (tabletki na refluks). Teraz biore raz dziennie po jednej tabletce (dawka 20). Wcześniej brałam 2 x dziennie też dawke 20,a przez pewien czas 2 x dziennie dawke 40.
Biore je od około 6 miesięcy.
Może to przez leki ?

Zmieniłam teraz szampon na taki dla dzieci firmy johnsons baby. Umyłam dziś nim włosy i wypłukałam rumiankiem. Na początku troche mi przeszło. Teraz znów pod wieczó (gdzieś koło 1Cool znów strasznie zaczeła mnie bolec ta skóra. Z tym, że już nie swędzi a boli. Lekko dotkne włosy i już bolą jakbym je ciągła...
No i jeszcze jedno. Może mam suchą skóre głowy ?? Moja mama zauważyła, że gdzieniegdzie mam jakby łupież, ale bardzo znikome ilości. Natomiast mi wydaje się że mam lekkie prześwity skóry Neutral choc włosy mocniej mi nie wypadają.
To już by było chyba wszystko... Pomocy !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jaka masz fryzure mam tu na mysli czy ich nie spinasz
kiedys czesalam sie w "kucyka" i pod wieczór kiedy ściągałam frotkę skóra głowy tak strasznie mnie bolała że chcialam je na nowo zwiazac
Gdzieś kiedyś czytałam tylko nie pamietam już gdzie to było że takie objawy są zwiastunem łupieżu Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam Ci bardzo podzięwkowac za odpowiedź !
Skóra boli mnie niezależnie od fryzury, cały dzień. Wczoraj wypłukałam wlosy skrzypem polnym i dziś jest lepiej Smile.
Powrót do góry
Iwaa
Gość









PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 12:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być zapalenie łojotokowe skóry.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group