Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Boląca narośl pomiędzy odbytem a pochwą

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awakemysoul



Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 9:37 am    Temat postu: Boląca narośl pomiędzy odbytem a pochwą Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam dość wstydliwy problem, a raczej dwa.
Pierwszym z nich jest dziwna narośl pomiędzy odbytem a pochwą( widoczna na zdjęciu ), dodam, że boli przy rozkładaniu nóg tzn. jakim kolwiek napięciu, czy dotyku, krwawi od napięcia.
a drugi to ... od jakiegoś czasu odczuwam bardzo napiętą skore wokół pochwy. Pęka nawet przy bardzo delikatnym napięciu, więc praktycznie boli cały czas, bo napina się przy codziennych czynnościach.
Warga sromowa jest powiększona, niedawno swędziała strasznie, ale ten objaw juz minął.
Dodam, ze masz 18 lat.

[link do zdjęcia nieaktualny - usuwam]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety twoje zdjęcie nie działa.
Powiem Ci póki co tyle że, nie lekceważ tych tak objawów, byłaś już u lekarza? Jeśli nie, to nie wiem na co jeszcze czekasz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To straszne, nie wiem czemu jeszcze nie byłaś z tym u lekarza!
Może to coś poważnego? Sad
Może to jakiś Czyrak? Wiesz że, jego konsekfencje mogą być nie wesołe... Trudno zdiagnozowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group