Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból żołądka w nocy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fifcia



Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie bóle były już nieznośne.
Byłam na gastroskopii i wyszło że mam przepukline wślizgową żolądka do przełyku i żołądek kaskadowy Rolling Eyes
Wskazania to nie jesć za ciężko, nie jeść pare godzin przed spaniem,pokarm bardzo dokładnie przeżuwac na miazge Shocked jeść bardzo powoli jakbyś delektował się na maksa SmileSmile no i spać z wysoko uniesioną głową najlepiej na prawym boku no i zredukować troche mase ciała o ile jest taka potrzeba.Ja zrzuciłam 3 kg i naprawde odczuwam ulge
Stosuje się do tych wskazówek od miesiąca i faktycznie jest zdecydowana poprawa bolało mnie w nocy może z dwa razy ale to faktycznie po jakimś obżarstwie

Dawid18 ja na bóle podbrzusza brałam nospe forte od lekarza na recepte i pomagało ale każdy reaguje inaczej nie wiem jak Ci pomóc bo nie mam takiego problemu wiem jedno że sama łykałam garściami co popadło na moje bolesci żołądkowej a jedna wizyta u lekarza poprawiła mi samopoczucie i ujawniła przyczyne bólu więc Tobie również radze wizyte u doktorka jak nic Tobie nie pomaga

Pozdrówka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawid18 napisał:
Ostatnio odczuwam straszne bule w okolicach podbrzusza, nie wiem co to jest nigdy tego nie miałem ale teraz trwa to od około 5 dni (raz się nasila a raz puszcza). Wziąłem no-spa bo to podobno jest na skurcze ale nie pomogło. Czy znacie coś silniejszego? Słyszałem od koleżanki że Buscopan jest dobry i pomógł jej na problemy kobiece, ale nie wiem czy na bóle męskie też pomoże, a nie chce się faszerować lekami które mogą mi nie pomóc tak jak Nospa.


Buscopan jest ogólnie rozkurczający. Facetom również pomaga, nawet na ich stronie www są zdjęcia zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest też napisane, że jest dobry na skurcze ze stresu oraz skurcze jelit i ja szczerze mówiąc najczęściej do takich skurczy go używam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid18



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pufko, kupiłem ten buscopan i pomogło mi. Bół rzeczywiście osłabł co znaczy że musiał być spowodowany jakimiś skurczami, mam nadzieje że takie bóle się więcej nie pojawią Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group